Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Evet ilk etapta baktırmamıştık ona. Bahçecide olumsuz olunca muayene oldu. Biz her şeyi deneme yanılmayoluyla acı tecrübelerle öğrenmiş olduk. Bundan sonrası güzel olur inşallah
Hay Allah çok üzüldüm ya. Kuzenimin duygularını ve zamanını ve paralarını sömürenlere sabah akşam sövüyorum ben. İyi araştırın bari bu sefer. İnşallah güzelce sonuca ulaşırsınız bu sefer. Maalesef suistimale çok açık bir alan :/

Kadın doğum doktorları hep öyle diyor evet ama ürologlar ve androloglar bu konuda daha farklı düşünüyor. Ama dediğin gibi bazısında da ters bir etki yapıyor. Siz şimdi hangi il ve kurumda başlıyorsunuz tedaviye

Ay doğru ya kusura bakma bende kafa mı kaldı. Siz cinsiyet belirlemek için amuda kalkmıştınız ama di mi?
yok canım biz cinsiyet belirlemek için ilişkiden sonra yatağın etrafında döndük sırayla. tek sayı kadar dönersen erkek çift sayı kadar dönerseniz kız oluyo belki denemek istersiniz

Evet yakında eyvallah reyiz diye el ense yapcaz
bi de şey diyo "bu sefer kesin oldu"
O da bir çeşit totem herhalde. Benimki ml tahmini yapıyor görmediği şeye agshsjj
Ama tabii sen kendini bizle kıyaslama şimdi. Biz çok afedersin bu işin kompetanı olmuşuz. Ben hatta kitap yazmayı düşünüyorum doğuma kadar. Nasılsa bol vaktim olacak, evde sıkılmayayım

yok canım biz cinsiyet belirlemek için ilişkiden sonra yatağın etrafında döndük sırayla. tek sayı kadar dönersen erkek çift sayı kadar dönerseniz kız oluyo belki denemek istersiniz
Biz takdir-i ilahi deyip cinsiyeti Allah'a bıraktık. Şimdi isteyip de olmayan var, etrafta duyuyoruz. Biz bir de şımarıklık yapıp cinsiyet seçmeyelim dedik

Adam inanıyor benim tam tersim Benden de bahset kitapta

Son düzenleme:
Ya ne güzel ilk seferde olmuş aslında. Sonrasında stres etkiliyor malesef. Ama Rahim filminden sonra için rahatlar ve Plan programını ona göre yaparsın inşallah.

Ya ne güzel ilk seferde olmuş aslında. Sonrasında stres etkiliyor malesef. Ama Rahim filminden sonra için rahatlar ve Plan programını ona göre yaparsın inşallah.
Bilmiyorum canım görünürde her şey normal ama olmuyor, şimdi görünmeyen kısıma bakacağız cumartesi bakalım gerginim o yüzden inşallah Allah kolaylaştırsın bunu da

Adam inanıyor benim tam tersim Benden de bahset kitaptan
Senden niye bahsedeyim ya ben deli miyim? Git sonra Defne Samyeli gibi dava aç. Bir de mahkemeyle mi uğraşayım?
Kitapta evlilikte "cinsel seks" üzerine engin tecrübelerimi yazacağım. Böyle her yerde de bahsedip üstümüze nazar çekmek istemiyorum ama Allah vergisi bir libido uyumu bizimki. Her çifte nasip olmaz. E Allah'ın bildiğini de kuldan saklayamam. O şekilde kitap yazma kararını aldım

Doğru Mustafa sandalın kitap yazması ne kadar saçmaysa bu da o kadar saçma olurdu

Sizinle değerlerimiz benziyormuş inşallah bu ilaç iyi gelir eşlerimize Sizin herhangi bir sorununuz var mi peki
Evet benziyor, inşallah
Benim regl biraz düzensiz, ne zaman olacağı belli olmuyor ama net bir pcos teşhiside konmadı hiç, birkaç ay düzenleyici ilaç kullanmamıştım geçen sene. Tüp bebek doktoruyla görüşmemde önce bir çatlatma iğnesi deneriz dedi, rahim filmi istedi. Filmide yeni çektirdim, bir yerde polip çıktı. Eğer tamamen sorunsuz çıksaydı bir ay daha dener öyle giderdim ama yarın doktora göstereceğim yerine göre gebeliğe engel mi değil mi onu öğreneceğim bakalım nasıl gelişecek süreç.

merhabalar bebek düşünürken covid oldum atlattım ama daha adet görmedim benim gibi olan bilgisi olan varmı?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…