Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Zor canim genelde 10 gün başlanır ve 12-13-14 günlerde test pozitif olur yada benim gibi polikistik over seniz 25gun de bile catlayabilir

6 ay bana elleşmeyin ben 6. Aydan sonra bakmaya başlarım zaten U Uzaygemisi35 dünya üzerindeki tüm çocuk eşyaları makalelerini okuyacağı için size sorarım alacağımda o bence şuan bile araştırıyordur

Selam kizlar rahim filmi cektirenlere bir sorum vardı.doktor istemi olmadan film cektirebiliyormuyuz acaba bilginiz varmı.
Benim gittiğim yerde bir kadına direkt doktor istemi yok diye doktor ismi falan sordu kim önerdi gibisinden. Bize nereden ulaştınız falan dedi. Kendin de gidebiliyorsun gibi anladım orada. Arayıp sorabilirsin gideceğin yere

Ya o durumda olanları hiç mi düşünmüyorlar hiç anlamıyorum
Sorma. Ben de kafa dağıtmalık izliyordum. O konuya girdiklerinden beri anlam veremiyordum acile kaldırılıp nasıl şak diye tüplerin tıkandığını fark ettiler. Şu bu "Çocuğunuz olmaz. Olsa da çok maliyetli" derken şakkadanak hamile kalmasın mı? Zaten karı kocayı depresyonlara soktular. Onlarla beraber kendi derdimiz depreşiyor. O yetmiyordu, bir de zırt diye doğuruşunu izleyeceğiz

Afsfsfs eee ben şimdiden araştırıyom ki trendyolda favorilere eklediğim şeyler bile var. İndirim kovalıyorum ona da biz önerilerimizi söyleriz ama ben korkuyorum çocuğa doğuma kadar bir şey almayacak hastanede çocuğu giydiremeyecekler falan diye
Afsfsg beni tanıyorsun kız valla çocuğun eşyası falan yetişmeyecek biz şimdiden ekstra bir odamız var onu biraz boşaltıp ona yavaştan hazırlamanın planlarını yapıyoruz
Hahahah bunu kastettiğini anlamıştım ama canım benim minseo İstanbul'dan karşıdan gelecek sanmış kendini. O da seni hala tanıyamamış

Afsfsg beni tanıyorsun kız valla çocuğun eşyası falan yetişmeyecek biz şimdiden ekstra bir odamız var onu biraz boşaltıp ona yavaştan hazırlamanın planlarını yapıyoruz

Bende de çocuk kitabı ekran görüntüleri var. Müslin battaniye ve puset örtüsü sayfası takip ediyorum. Bir ara travel system'lara da baktım ama aklıselimle hareket edince bunun daha zamanı var deyip bıraktım o işi. Bir de doğurduğu çocuklara kanka çetesi diyen yaşadığım şehirde bile çalışmayan bir kadın doğum uzmanını takip ediyorum. Bir de dolap uygulamasında keşfetime bebek kıyafetleri falan düşüyor. Bir de yatak odamızın dışındaki tek odamız olan, kocamın bilgisayar üssü olarak kullandığı oda bebek odası olunca o bilgisayar ve devasa parçalarının nereye gireceğini düşünüyorum arada. Bu kadar. Erkenden fazla şey yapmayı doğru bulmuyorum. Bugün de "Hangi hastanede doğurabilirim ki?" diye düşünmüş olabilirim biraz. Biraz yani, herkes kadar biraz
Hahahah bunu kastettiğini anlamıştım ama canım benim minseo İstanbul'dan karşıdan gelecek sanmış kendini. O da seni hala tanıyamamış
minseo Sen beni hiç tanımamışsın!!!!!1!1!
U Uzaygemisi35 Bence anladı da işine gelmedi yol falan, anlamıyor numarası yapayım dedi

İşte bunu sen biz gibi bizimle aynı durumda olanlar anlar bende dedim dizi benim için bitti öyle Bi diziye neden bu durumu sokarsınız hiç anlamıyorum o kadar basit mi ya

Geçen sene bu zamanlar düşük yaşamadan bi kaç gün önce canım feci çilek istemişti eşim almış tabi yemiştim, 2 gün sonra kanamam başladı o günden beri çilek yemedim. Bugün marketten dönerken bi çocuk tezgah açmış çilek satıyor ilk görmezden geldim dönüşte aldım geldim eve. Şimdi ağlayarak çilek yiyorum.

Allam yarebbim kendini mi üzmek istedin? Hazır değilsen almayaydın ya çileği? Hem meyveciğe öyle anlamlar yükleme ki yine aşerirsen iştahla yiyebil. Gelecek çocuğuna da yazık değil mi

Canım benim malesef travma kalıyor haklısın. Ama o yası da yaşamak lazım. Tam olarak yaşamazsan hep geçiştirirsen hep halı altı kalır. Ağla ama kendini yıpratma. Bir noktada vedalaş onla ve belki bir mektup yazmayı bile düşünebilirsin. Bu ona veda çileklerin olsun. Bundan sonra afiyetle ye yine.
Vallahi tebrik ederim. Ne kadar da güzel bir saat. Bekleseydin 00.00'dan sonra içseydin. Sabaha kadar otururdun ne güzel
Haydaa ben aferin alayım dedim hatun yine fırça kaydı. Beni bağlamıyor o uykumu getirmiyor ki. Sabah beri içmediğime sevinmiştim. Gıcık oldum sana gidip 2. Fincanı dolduruyorum şimdi hıh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…