Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Okudukalrima inanamadim çok üzüldüm sizin ve eşinizin için zaten cok zorlu bir süreç ve doktorun da bu denli denyo olması . Bence hemen anında doktorunuzu değiştirin ve şikayet edin aynj bu şekilde yazdiginiz hepsini sikayetinize yazın. Bazı doktorlar maalesef bu işi para kazanmak icin yaparken diger doktorlarin da hakkına giriyor. Yani benim suan ki doktorum ve ekibi istediğim zaman ararim sorarim dertlesirim ağlarım anlatırım dinler ve sıkılmadan cevaplarlar hele ki doktorum çok Minnoş bir adam mesleğinin resmen erbabı ve cok da anlayışlı en guzel şekilde meslegini icraa ederken biz hastalarini da severek tedavi ediyor. Allah'ım ona uzun sağlıklı ömürler versin iyi ki tanımışım

Kızlar adet bitimi 2. Gün yumurtlama olur mu ki yaa, bu testin ertesi güne pik olur diye düşünürken dün ve bugün yaprığım testler müthiş silik. İlk 2 gün testte yapmamıştım pik olmaz diye. Bu testi yapmadan 3 saat öncesi falan değerlendirmiştik ama, tuttuysa tutar yine de herhalde

Eklentiler

• 16155703101571490343372569332548.jpg
    70,1 KB · Görüntüleme: 23
Adet baslamasindan itibaren 10 gün başlayın 3. Gün ne demek anlamadim ama her gun gün ortasi saat 14 gibi sivi alimini 2 saat onceden keserek yapın bu testi. Ovulasyon testleri gunde 1 defa yapılır ve ayni saatte bu sekilde yapmaya ozen gösterin en doğru sonuç için.

Bu paylaştığım test adet başlangıcından itibaren 9.gün yapıldı. Teste 9. Gün başladım bu testle birlikte, ama 10 ve 11.günlerde çok çok silik. Bende acaba diyorum 8.gün mü pikti 9unda da çatladı mı diye düşünüyorum. Ama öncesinde test yapmadığım için bilemiyorum

canım sinüzit var bende grip gibi oluyorum acayip bişey oluyor geniz akıntısı ve burun akıntısı iltihaplı oluyor.. Uzun zamandır belki hamileyim diye doktora bile gitmedim pekmez ballı süt , limonlu çaylar içtim hep ama geçmedi.. Biliyorum kendimi artık antibiyotik kullanmadan geçmiyor. en azından şuan hamile değilken geçireyim dedim doktorda halimi görünce agumentin geniş spektrumlu olanından yazdı..

İnan varya hepten kafam uçtu... 8-10 ilişki demişsin ya bende diyorum ki çatlatma iğnesinden önce ilişki nasıl yani adetten 8 gün sonra gibi anladım bi an. tamam şimdi oldu:))) aynısı yaa bende adetin 11.günü gidicem 11.gün ve 13.gün ilişki der ama ben 8.ve 9.günüde değerlendireceğim... AAAAAA progestronu duydum canım çok mantıklı aslında ve sorayım ben bi doktora:))))...inşallah canım bu kadar çabalayan insanlara allahım nasip etsin...

Ya sizin sayılar aşırı kötü değil aslında hareketten dolayı sıkıntı olmuş demek. Doktorunuzun dediği gibi ilerliyormuş bu varikosel hatta ameliyat olduktan sonra bile tekrar edebiliyormuş.
Evet öyleymiş malesef daha da kötüye gitmeden ameliyatla düzelir inşallah sonra bebiş haberleri alırız

Köprüden yakın sayılır. Her gün git gel nolmuş yani insanlık öldü mü???
Sen gitcen sağlıkocağına o gelmicek
Vallahi cekilecektim bu ay ama parasızlıktan önümüzdeki aya kaldı nasip kısmet acelem yok zaten doktoruma sordum acelesi yok dedi donmuş embriyo transferini hazirana düşünüyorum zaten sizden naber nasil gecti
Hayırlısı olsun canım ben bu haftasonu çekilcem

Yok canm ulturason da da suprapubik pelvis ultrasonda da herşey normal hormonlar da normal
Doktorlar da normal görüyor zaten demek ki önemli bir şey değil fazla
Aynen canım hamile olsaydın tutamazdın zaten. Şimdi de ona çabalıyorsun. Hem değerlerin değişir mutlaka ramazandan çıkınca ister istemez. Bence takılma fazla. Gönlünü biliyor Allah.
Bu pik değil bence devam edin test yapmaya. Adet bitiminin hemen sonrası da olabiliyor ama döngünüze göre değişir. Normal döngünğz kaç gün?
Ayy benim de sinüzitim var çok fena bilirim.. iyi yapmışsın şimdiden kullanarak. Artık bebiş gelince çok dikkat etmen gerekecek

Bu pik değil bence devam edin test yapmaya. Adet bitiminin hemen sonrası da olabiliyor ama döngünüze göre değişir. Normal döngünğz kaç gün?
28 gün ama son ay 26 gün sürdü. Evet bu testte pik görünmüyor. Ama acaba öncesinde pikti de ben lh azalırken mi yaptım ilk testi de hafif silik çizgi çıktı ki?

Biz hamile kaldığımızı öğrendiğimiz gün travel system falan araştırmaya başlamayalım mı U Uzaygemisi35 ? Bizden korkuyorum. Yok hangisi en ergonomik, çocuk hangisinde daha rahat eder, yok hangisi daha kullanışlı... minseo Temiz temiz, hamile olduğunu kabul etmeyeceği için araştırma da yapmaz ne güzel

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…