Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Yaa ciddi misin ayy benim de artık öyle. Ama hijyenik açıdan bol değiştirmek lazım.
Dimi ya. Aynı düşünmüşüz. Hele iğne falan girince işin içine günler iyice geçmiyor
Benim imkansız bi günlük stoğum bursada bi eklerci var biliyorsundur, eklerci ümit instagramdan bak ona U Uzaygemisi35 sen de biliyosundur orayı
Yaaa bilmiyordum. Dibim düştü
Hah iyi bari canım. Nasılsın? Ne zaman gideceksin?

seninle bir ortak yönümüz daha pedden tasarruf ediyoruz tabi ama ben kaçtır diyoeum doktora bişiy diyemedi net. galiba rahim duvarcığım yeterince kalınlaşmıyooor
Ben çok doktora sordum hiçbiri bir şey demedi. Buna sebep olacak bir şey görmedikleri için sallamadılar. Ameliyatlarımı yapan doktor ve son gittiğim doktor "bizim için düzeni önemli, miktarına takılmayız" demişti

Son düzenleyen: Moderatör:
Afaffs benim dedikodu mesajını göndermem gibi olmuş. ben baktım kız şimdi hatırladım. Denedim ben burayı. Sevmedim desem minseo . Valla bana çok overrated geldi çok farklı bir ekler gibi gelmedi

Hah iyi bari canım. Nasılsın? Ne zaman gideceksin?
Diken üstündeyim diyebilirim, az önce online özel dersim vardı, bi sıcaklık geldi akıntım oldu sandım bi an hemen derse ara verdim koştum lavobaya.Çok şükür bir şey yokmuş Beklemedeyim ,bi 10 gün yada 14 gün sonra gidicem hersey yolunda giderse

Afaffs benim dedikodu mesajını göndermem gibi olmuş. ben baktım kız şimdi hatırladım. Denedim ben burayı. Sevmedim desem minseo . Valla bana çok overrated geldi çok farklı bir ekler gibi gelmedi
Ben de rezaletten sıyrılır sıyrılmaz girip baktım Tadı kesin güzel değildir dedim kapattım. Çok çeşit ve janjanlılık eklenince genelde tadı bozulur böyle şeylerin. Sadeciyim

Yaa ciddi misin ayy benim de artık öyle. Ama hijyenik açıdan bol değiştirmek lazım.
Benim de zamanla azaldı böyle. Ameliyatlardan mı yaştan mı diye çok zorladım ama baktım hiçbir doktor iplemiyor, ben de peşini bıraktım. Hijyen önemli. Pamuklu gibi olan pedleri kullanıyorum artık. Emiciliği az ama ikinci günden sonra bana yetiyor fazlasıyla. Laylon değil en azından
Dimi ya. Aynı düşünmüşüz. Hele iğne falan girince işin içine günler iyice geçmiyor
İğnelisini de tecrübe edeceğim bakalım. Onda daha da geçmez zaman :/ Üff bir de ben yeni fark ettim ya gitmişim Ramazan ayına sokmuşum tedaviyi. Kendimi kötü hissettim

Önemsemiyorlar bu durumu. Bakın size bişi yollucam önemsedikleri şeyler bunlar fiona13

Eklentiler

• Screenshot_20210314-181028.png
    276,1 KB · Görüntüleme: 37
Ayy olsun canım sağlık olsun. Belki onlar da ondan kampanyalı yapmıştır. Oteller de ramazanda ucuz yapıyorlar ya bayrama kadsr kendini kötü hissetme sonuçta bir tedavi süreci bu da.

Benimde çok az oluyo ama adet başlamadan 2 3 gün önce kahverengi akıntı oluyo sinir ediyo beni. Ama doktor da bi sıkıntı yok diyo

Ayy olsun canım sağlık olsun. Belki onlar da ondan kampanyalı yapmıştır. Oteller de ramazanda ucuz yapıyorlar ya bayrama kadsr kendini kötü hissetme sonuçta bir tedavi süreci bu da.
Evet ama keyfi de gibi mi sanki. Ötelese miydik dedim sabah eşime. O da sonra bütün tetkikleri yenilemen gerekirse dedi. Hüfffffffff

Benimde çok az oluyo ama adet başlamadan 2 3 gün önce kahverengi akıntı oluyo sinir ediyo beni. Ama doktor da bi sıkıntı yok diyo
Bende her renk var değiş tokuşlu geliyorlar. Bana ne hiç uğraşamam bir de onu inceleyerek. Az şeyi takıyormuşum kafaya gibi

Bence öyle düşünme canım yine sen bilirsin tabi de. Sağlık ve maddiyat söz konusu. Kısmet öyleymiş bir de ne bileyim
Ötelemeye de cesaretim yok zaten eşimin dediği gibi olursa her geçen gün yeni stres yükleneceğim. Değerlerim mi bozuldu, hormonlarım kaydı mı, yumurtalarım ya yoksa diye diye diye. Kazasını tutarım artık dedim neblem. Çocuğa bak ya böyle de naz olur mu hallahallaaaa soktuğu duruma bak

Oha. Allah kurtarmış yine. Çok geçmiş olsun. Madden ve manen bir sürü kayıp çok kötü olmuş tabii ama orda kalsanız daha fenalarını da yapacakmış. Bunlar da kendine hekim diyor

Son düzenleyen: Moderatör:
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…