Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
İnşallah kuzum inşalllaahh çok teşekkür ederim
Merhaba yorumlarda okudum sizin de adet belirtiniz sağ bacak ağrısıymış öncelikle hayırlı olsun bebisiniz sağlıkla kucağınıza alın insallah Benim de her ay öyledir her ay olmadan önce hep sağ bacağım ağrır hiç sekmez ama bu ay erken başladı ağrılar 10 gün önce ve adete 6 gün var sizin baska belirtiniz neydi acaba ?

canım benm doktorda demıs bır engel yok. demekkı zamanı degıl gelecek ama nazlılar işte
ruyamda ıkı tane cocugum vardı bırı kız bırı erkek ama bes altı yaslarında.
ıkısınıde kollarımın arasına almışım eşime şaka yapıyorum felan
doğurmusumm bide buyutmusum ben artık beyin error

Hayırlısı olsun canım,gerçekten stres olmadan üzülmeden yola çıkınca herşey daha güzel gelişiyor.Hiç bir zafere çiçekli yollardan gidilmiyor

eveeet güncelleme geldi iloveme ye
karavan kiralayıp hepınızı toplıcam merak etmeyin
istikamet neresi kaptan ?
evet canım malesef söz konusu gebelik olunca bilinen her şey çöp oluyor o yüzden çok takılmadan devam etmek en güzeli, misal ben eşimde sıkıntı yok ben de bilinen bir sıkıntı yok 2 klomen olumsuz oldu yani olmayınca olmuyor demek ki. vaktinden önce bahar gelmezmiş vaktimizi bekleyeceğiz napalım.
hadi güzel geçer ilk seferde ehliyeti alırsın inşallah tadını çıkar :)

inşallah alırım bakalım az biraz panik var bende ama sürmüşlüğü denemişliğim var ama bakalım
istikamet valla işte hepınız hangı ıllerdesenız orası. izmirde demir atabılırız ama D:

Yaparsın yaparsın kendini hep şöyle motive et '' bu salak bile yapıyorsa ben hayli hayli yaparım ''
Çıkın çıkın gelin İzmir'e

Op süper harikasın valla bence yaparsın bu gazla hepsini sen işyerini sen gözünde büyütüyorsun bence her şeye şak diye izin verdiler baksana
Evet ya nazlı koymayı düşündük adını sırf bu yüzden biz de hayırlısı artık ne zamansa zamanı yaa ne güzel sen doğurup büyütmüşsün de maşallah o günleri de göreceğiz inşallah
Hayırlısı olsun canım,gerçekten stres olmadan üzülmeden yola çıkınca herşey daha güzel gelişiyor.Hiç bir zafere çiçekli yollardan gidilmiyor
Sağolasın canım inşallah. Ben her konuda kendimi kontrol edebilen bir insanım ama bu konuda baya bi stresliyim işte. Yine kontrol ediyorum tabi ama duygularım baya ağır basıyor inşallah dikenli yollar güzel bahçelere açılacak..
Bir daha güncellemeden önce haber veriniz kendi kendime sinirlendim bir de kim bu ya topiği sahiplenmiş hemen diye

Evet canım gerçekten yani kısmet ne sorunu olanlar sağlıklı beslenmeyenler vs hiçbir şeye dikkat etmeyenler çatır çatır hamile kalıyor. Biz de yok tatlı yedim ondan mı yok çok yürüyüş yapmıyorum yok ilişkideb sonra hemen kalktım vs her şeye sebep bulmaya çalışıyoruz hayırlısı artık gerçekten ne zaman olacak bilmiyoruz ama olacak inşallah
Sakin ol beybi trafikte en önemlisi sakinlik valla İzmire demir atıyorsak ben de varım kızlar yer ayırtın bana da

peki efenimmm

ben de ters psikoloji uyguluyorum bu ay hiç bişi dikkat etmiyorum yediğim içtiğim pöfff olcaksa olur yeter
cuma ve pazar bi maydonoz buharına çömcem bakalım hayırlısı

sadece anne with an e yi sevemedim benim içimi kararttı sanki
diğer ikisini izledim hele bridgerton kostümleriiiii

okuduğum kitap var daha doğrusu listemi bitiremedim daha hatta çok çok duyduğum gerçek bir kitap var ama hamileler okumasın diyor yazarı

duygusal sevmem ama bu kitabı çok merak ediyorum belki biliyorsundur bir kürt sevdim nedense ilgimi cekti

bu kadını ilk YouTube da keşfettim başarısız bir gebelik sonrası ikizleri oldu nasıl tekrar hamile kaldım diye bir videosu vardı

ayyy ne çok uzattım

Merhaba bu ilacı kullanırken kasık ağrınız oldumu peki benim oluyorda acaba kisti eritiyormu o yüzden mi diye merak ediyorum .
merhaba her zaman değil arar ara adet olacakmışım gibi bir durum oluyor sonra geçiyor siz ne için kullanıyorsunuz

aynen hep kolay ızın aldım ahaha. ama bu ara sezon kapalı işlerımız durgunda ondan marttan sonra zor ızın alırdım
yaza dogru gıdelımde denıze gırerız

evet sahneler müzikler kostümler evet canım biliyorum o kitabı yaşanmış bir hikaye türk filmi tadında bir konusu var ben okumadım ama pcoscuk anlattı bana da öğrendim ne olup bittiğini

Benim sağ bacağım adet öncesi yine ağrıdı hasta regl olcam sandım. Ve hala ara ara giriyor doktor normal olduğunu söyledi ek olarak göğüslerim sızlıyor ve kasıkta batmalarım var belirti olarak canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…