Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
peki efenimmm :halay:

ben de ters psikoloji uyguluyorum bu ay hiç bişi dikkat etmiyorum yediğim içtiğim pöfff olcaksa olur yeter :KK70:
cuma ve pazar bi maydonoz buharına çömcem bakalım hayırlısı :KK70:
Ohh valla harika dikkat ettik de ne oldu sal gitsin ye iç takıl kafana göre 😍 bir maydanoz kalmıştı canım yap onu dan🤣 hemoroid için wcye konulan oturma banyoları var onlardan al istersen rahat olur
:KK70::KK70: aynen hep kolay ızın aldım ahaha. ama bu ara sezon kapalı işlerımız durgunda ondan marttan sonra zor ızın alırdım :KK70:
yaza dogru gıdelımde denıze gırerız:KK70:
Ayy evet rahat rahat gidebiliyorken şimdi her şeyi hallet sen 🙈 evet yaa. Ay bir yorumda okumuştum çok güldüm hepimiz hamile olalım inşallah yazın diye düşünürken aklıma geldi. Kadının biri hamileyken denize girersem bebek boğulur mu diye sormuş 🤦🤦
izmirin delisi kucağını açmış seni bekliyor :KK70:
İzmir bir deliye daha kavuşacak🤣
Bende şimdi hastaneye geldim , progesteron testi vermeye :KK76:
Ayy hadi bakalım rast gelsin canım. Sen bu ay herhangi bir şey kullanmış mıydın? Normal döngüde mi kontrol edeveksin yumurtlama olmuş mu diye?

Ohh valla harika dikkat ettik de ne oldu sal gitsin ye iç takıl kafana göre 😍 bir maydanoz kalmıştı canım yap onu dan🤣 hemoroid için wcye konulan oturma banyoları var onlardan al istersen rahat olur
evet maydanoz son çarem :KK70: artık çok geç yarına yetişmez akrobasik hareketler ile ayarlıcam bi şekilde :KK76:
İzmir bir deliye daha kavuşacak🤣
o zaman ünlü düşünür serdar ortaçtan iki deli gelsin pls :KK59:
İki deli bir araya gelmemeliydiiiiik:KK75:

Kizlar ağlamak istiyorum moralim bozuk :KK42: sali günü dr 11 ve 9 mm yumurta gormusti malum pek büyümemiş cuma gel demisti o gün ovilasyon koyu çıkmıştı bugün tekrar yaptım ovulasyon sipsilik çıktı bu kiste döndü ya da büyümeden söndü demek olmuyor mu :KK42:

Kizlar ağlamak istiyorum moralim bozuk :KK42: sali günü dr 11 ve 9 mm yumurta gormusti malum pek büyümemiş cuma gel demisti o gün ovilasyon koyu çıkmıştı bugün tekrar yaptım ovulasyon sipsilik çıktı bu kiste döndü ya da büyümeden söndü demek olmuyor mu :KK42:
kist olsa bence koyuluk devam ederdi hiç silinmezdi, kist olanlarda öyle oluyor genelde canım

kist olsa bence koyuluk devam ederdi hiç silinmezdi, kist olanlarda öyle oluyor genelde canım
O zaman söndü gitti bilmiyorum dr cok ufak kalmış demisti en azından bi 15 mm olmalıydı dedi demekki söndü buyumedi :KK42: dr yarin daha büyümüş olir diye çağırdı ama ortada yumurta bile olmayacak bence ilişkiye de girmene gerek yok yumurta cok ufak demisti

O zaman söndü gitti bilmiyorum dr cok ufak kalmış demisti en azından bi 15 mm olmalıydı dedi demekki söndü buyumedi :KK42: dr yarin daha büyümüş olir diye çağırdı ama ortada yumurta bile olmayacak bence ilişkiye de girmene gerek yok yumurta cok ufak demisti
belli olmaz o sen teste endeksleme kendini, ayrıca ilişkiye girmene gerek yok ne demek ya saçmalamış

belli olmaz o sen teste endeksleme kendini, ayrıca ilişkiye girmene gerek yok ne demek ya saçmalamış
Yumurta cok ufak ne döllenir ne de catlar dedi ya bekleyeceğiz büyüyecek oyle ilişki gunu belli olacak ya da kiste donecek dedi zaten çatladıysa da kaçtı ama 11 mm iki günde en fazla 4 mm buyurmuş

peki efenimmm :halay:

ben de ters psikoloji uyguluyorum bu ay hiç bişi dikkat etmiyorum yediğim içtiğim pöfff olcaksa olur yeter :KK70:
cuma ve pazar bi maydonoz buharına çömcem bakalım hayırlısı :KK70:
Ben de bu ay süt maydanoz yapıcam annem sıkı sıkı tembihledi 😂😂
Sen soğan kürü yapacaktın sanki noldu?

X