Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Günaydın kızlar çatlatma iğnesi olduğum günü saymazsak bugün 13. Gün test böyle çıktı artık iğne etkisi değildir dimi lütfen olmasın
Günaydın canım bence kan testi ver o zaman daha net belli olur. Hafif silik gibi ama emin olamadım ben zorlayınca hayalet çizgi gözüküyor testin çizgisi de olabilir. Bence kan kesin garanti olur 13.günde. ya da iki gün falan daha bekleyip idrarı tekrarla. İnşallah pozitiftir

Günaydın kızlar çatlatma iğnesi olduğum günü saymazsak bugün 13. Gün test böyle çıktı artık iğne etkisi değildir dimi lütfen olmasın
günaydın canım hayalet çizgiyi görüyorum ama iğne olduğun için kesin bi şey demek sana haksızlık olur, inşallah vardır yarın 14. gün ise yarın kan ver ve güzel haberlerle gel inşallah

canım ben şuan Çalıkuşu nu izliyorum tam kafa dağıtmalık youtubedan aç izle çok güzel akıyor, onun dışında Netflix ten The Queen's Gambit, Bridgerton, Anne with An E öneririm. Benim şimdiki listem Behind Her Eyes (Gözlerinin ardında), ve Firefly Lane ( Ateşböceği yolu) Türk olarakta Çalıkuşu bitince Hatırla Sevgiliye başlayacağım Kitap okumayı seviyorsan kitap önerisi de verebilirm

Canım 13.gün artık etkisi geçmiştir diye düşünüyorum ama var çizgi evet ya evde koyulaşmayı takip et ya da kolay olacaksa kan ver. Hadi inşallah yaaa

Güzel diziler valla ben hala hobi olarak ne yapacağına karar veremedim punch mı yapsam o boyamayı mı diye diye ikisinden de vazgeçtim galiba

Ay etiketlemeyi yapamadım galiba GeminiWoman
Yaa sağol kuzum Allah razı olsun Rabbim isteyen herkese nasip etsin inşallah
Sağol balım. Pazartesi günü keseyi bi görebilirsem içim rahatlıycak

sen karar verene kadar pandemi bitecek bebiş en güzeli dizi ya telefondan bile izleniyor yatakta benim için büyük konfor
Hahhaa valla doğru dedin ben koşu bandında yürürken karşıma koyuyorum diziyi, başka türlü vakit geçmiyor orada çok iyi gidiyor valla ama yan gözle diziye bakarken bir elim de iş görse fena olmaz hani
Dun geceden beri giremiyorum kizlar siteye, hala da tam açılmıyor emiji kısımları falan mesaj da gitmiyor bu ne yahu komşularıma çaya gidecem de gec kalmisim gibi hissettim
Hahaha dimi yaa bir de tek ben geç kaldım sanıyor insan
Günaydın
Bende giremedim hata verdi hep ,hala da bir tutukluk var
Evet yaa nasıl alışmışım kızlar nasıl diye merak ettim resmen

Merhaba bu beralife işe yarıyor mu gerçekten bende de pco var adet göremiyorum kolay kolay çok düzensiz şuan tedavi görüyorum ama tedaviyle olmazsa yine bi denemek isterim en azından adetimi düzene soksa bille yeterli olur kist falan yapma ihtimali var mıdır siz kullanmışsınız sanırım 3 ay olmuş tekrardan değerlerinize baktırdınız mı düzelme varmı?

Ya kızlar hepinizi cok seviyorum cok alistim size iyi ki varsiniz @iloveme iyi ki açmıs topigi,hepimiz hamiş kalıncada birlikte olalim inşallah ,ayni ay olmamiz mühim degil

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…