Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
canm aldanma testlere inan ki lh dalgalanıyor olabılır

Kizlar igneden sonra ne zaman iliskiye giriyosunuz?
Bide 20 mm yeterlimi sizce igne icin
iğneyi yaptığım gün ve ertesi gün ilişki olmuştu sonra 1 gün ara ile dedi doktor 20mm gayet iyi canım
Ben de bu ay süt maydanoz yapıcam annem sıkı sıkı tembihledi
Sen soğan kürü yapacaktın sanki noldu?
denicem ben de soğan kürüne üşendim yaa macun ile yola devam

evet maydanoz son çarem artık çok geç yarına yetişmez akrobasik hareketler ile ayarlıcam bi şekilde

o zaman ünlü düşünür serdar ortaçtan iki deli gelsin pls
İki deli bir araya gelmemeliydiiiiik
Eczanelerde de satılıyormuş canım dün denk geldim. Ama devamlı kullanılmayacak bir şey olduğu için pek gerek yok gibi artık bu iş için ne pozisyonlara giriyoruz zaten yok amuda kalkmalar yastıklar vs onu da yaparsın sen canım

Valla ikiden çok fazla deli bir araya geleceğizzz inşallah tepemizde lohusa topuzuyla tshirtümüzde süt lekesiyle
Canım bozma moralini ovulasyon testi yanıltıcı oluyor en iyisi yarın doktorda belli olur. Vücudunu tanıyor doktor bir dahaki ay farklı bir tedavi uygular büyümedşyse de. Sıkma canını sen ovulasyona takılma
Kızlar sonucum 10 çıktı iğne etkisi mi acaba
Ayy canım çok arada çıkmış değerin. İki gün sonra tekrarla bakalım artıyorsa gebeliktir içime doğan gebelik ama iğne etkisi de bazen uzun sürebiliyor o nedenle garanti olsun iki gün sonra bak bakalım. Hayırlısı olsun inşallah
Doktor çok acayip gerçekten ilişkiye girme ne demek sen madem özele gidiyorsun farklı bir doktora mı gitsen acaba? Ama bence her türlü bu doktorla da sonuç alırsın bozma moralini.
Kizlar igneden sonra ne zaman iliskiye giriyosunuz?
Bide 20 mm yeterlimi sizce igne icin
Canım 20 mm çok güzel değer. Daha da büyüdükçe de kalitesizleşiyor. İğneden sonra da 1 2 mm büyüyor ve çatlıyor. Benim doktorum iğneden sonraki gün ve gün aşırı toplam 3 defa ilişki önermişti ama muhtemelen 4 yumurta var diye ve aralıklarla çatlar belki diye öyle önerdiğini düşündüm. Yani salı günü iğneyi vurdum Çarşamba cuma ve Pazar ilişki önerdi önerdi. Benim pazartesi 21 22 mm civarıydı. Aslında benimki biraz büyüktü diyebiliriz ertesi gün vurduğum için. Senin değer harika bence

Bazı doktorlar iğneden 12 saat sonra ve 36 saat sonra öneriyorlar. Yani iğne günü ve ertesi gün, sonra gün aşırı. İki gün üst üste öneriyorlar gördüğüm kadarıyla bazıları ama sonuçta sperm yaşıyor zaten iki gün bilemiyorum görüşler çok farklı yani canım, sana ne dedi doktorun?

Hakikaten öyle canım,resim yapıcam ama evim küçük ve eşim boya kokusu etkiler diye evde yapmamı da istemiyor.Bir kaç tablom yarım kaldıBende aylak aylak takılıyorum.
Ayy ne güzel yeteneklerin var ben anca boşlukları doldurarak boyama yapıyorum
hallederiz bizim elimizden bi uçan bi kaçan kurtulur

Kuzum doktorum yine durdurdu ilaclari yeterince yumurta buyumedigi icin. Bi tane buyudu. Bende bari onu degerlendirigim diyorum igneyi vurulup. Evde var ovitrelle.
Bundan sonrada yapmicam bidq tup bebek falan. Belki bi kere turkiyede denerim ama yoksa kur falan yapicam olmazsada olmaz

aaa neden durdurup duruyor ya 1 yumurta ile deneseydi ne kaybedecek ki boyutu da iyiymiş insanlar tek yumurta ile gebe kalıyor tüp bebekte... türkiye ye gelip yapma imkanın varsa çok iyi merkezler ve doktorlar var

Aaa hay Allah ya çok ilginç. Dediğin gibi tek yumurta da işe yarayabiliyor tüp bebekte tek yumurtayı elde etmek için bile çok uğraşıyor ve o altın yumurtayla bile gebelik oluyor. O muhtemelen tek seferde birçok yumurta toplamak istiyor ama tedaviyi sürekli durdurması çok saçma belki bir dahaki ay da yine aynı olacak? Alır toplar biriktirir yani dondurup ne var ki. Sonuçta sen aynı tedaviyi yine almış oldun bu ay vücuduna da yazık. Bence kesinlikle değerlendir canım ovitrelleyi vurup. Benim 21ken ertesi gün vurdurmuştu dikkat et ama bence bu boyut gayet iyi senin. 16dan büyük olması yeterli geliyor doktorlara genelde. Senin tam kıvamında bence. Sadece bazen ovitrelleye rağmen çatlama olmayabiliyor, sende öyle olacağını sanmıyorum çünkü normalde de çatlıyor. Çatlamayacak fazla yumurta olduğunda oluyor sanırım. Sen yine de iğneden bir hafta sonra falan imkanın olursa bir progesteron testi ver. Yurtdışında zor oluyor sanırım bu işler ama kist olmasın ne olur ne olmaz bir de onla uğraşma. Bence bu yumurtanı kaçırma değerlendir her türlü. İnşallah hiçbir ekstra tedaviye gerek kalmaz ama Türkiye gerçekten tüp bebekte baya başarılı. En kötü imkanın olursa burda yaparsın canım. Hakkında hayırlısı olsun.

Aynen ya bende bu kim dedim
karavan kiralayıp hepınızı toplıcam merak etmeyin
Benüde aluuunnnn
Canım hayırlı olsun yeni ayın mart kampanyasina devamkee
peki efenimmm

ben de ters psikoloji uyguluyorum bu ay hiç bişi dikkat etmiyorum yediğim içtiğim pöfff olcaksa olur yeter
cuma ve pazar bi maydonoz buharına çömcem bakalım hayırlısı
Yumurtlama gunlerinde mi yapiliyor bu kür canim ? Rahim kanallari icin mi
Saol canım,yok hic bir tedavi almadim oylesine, kendim istedim doktordan bu ay

Sagol kuzum ya. Burdakilerden baya biktim. Hic durmadan kosturuyosun, doktorlar hic takmiyo falan. Dun kostur kostur oglen anestezisti gormeye gittim, bugun tedaviyi durduyolar. Hic sorma. Bide anestezist hic biseyime bakmadi, tansiyon bile ölcmedi, kan degerlerime bakti, sanki uzaktan bakamaz ona. Oraya cagirdi tahliller iyi deyip gonderdi...

aaa neden durdurup duruyor ya 1 yumurta ile deneseydi ne kaybedecek ki boyutu da iyiymiş insanlar tek yumurta ile gebe kalıyor tüp bebekte... türkiye ye gelip yapma imkanın varsa çok iyi merkezler ve doktorlar var
Yazin belki gelirim kuzu. Ameliyata almicak beni ten yumurta icin o kadae hormon aldim umrundami

Iğne yapılan gün iliski onermiyorlar aslinda,doktorun mu o sekilde önermisti canım ?
çok net hatırlamıyorum canım ama birinde eşim nöbetçiydi zaten o gün olmamıştı diğerinde ben yapmıştım kendim ama doktor illa bugün olacak demedi sadece iğne vurulduktan sonraki akşam mutlaka olsun demişti

Ben de saygı duyuyorum böyle becerikli insanlara NaaNaa

İnşallah bakalım burada çok güçlü bir ekip olarak taktiklerle büyüteceğiz bebişleri
Teşekkür ederim kızçelerKendinizi bu konuda hafife almayın benimde daha çok öğrenmem gerek teknikler var zaman buldukça kendimi geliştirmeye çalışıyorum.Sizlerde de emin gizli yetenekler vardır.Havalar azcık ısınınca tekrar başlamayı ümit ediyorum,

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…