Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Keske cok sevdigimiz islerde calisabilsek, is gibi bile gelmez.
Hic bi fikrim yok benim ama bildigim is disinda neydr calisirim

Kaç mm olması gerekiyormuş şuan? Canını sıkma önümüzdeki ay ya femaraya geçer ya da dozu yükseltir

Canım cumaya kadar buyur biraz daha. Oluşuyor ya buda güzel
Valla pek bi sey demedi rahim kalınlığını falan sordum sen bosver onlari önce yumurta büyüyecek mi ona bakalım dedi tamam dedim . Biz genelde klomen bittikten 5 gun sonra bu yumurta nin en az bi 16 mm olmasını isteriz seninki biraz ufak ama belki geç cevap veriyor gec büyüyordur bi bakalım dedi tamam dedim moralim bozulmadı desem yalan olur kizlar kullananların klomen bittikten kac gun sonra yumurtası güzel bi boya gelmişti acaba bi de pko olmama rağmen 1 er yumurta olmuş

kuzm bende sıkıntı yokken bile klomene ragmen yumurtam yoktu. yumurtan olusuyor bu ıyı bısey . doktor deneme yanılma yontemıyle ılacın dozunu ayarlıyo vucudun verdıgı cevaba bakıyor

kuzm bende sıkıntı yokken bile klomene ragmen yumurtam yoktu. yumurtan olusuyor bu ıyı bısey . doktor deneme yanılma yontemıyle ılacın dozunu ayarlıyo vucudun verdıgı cevaba bakıyor
Dogru diyorsun senin de öyle oldu bu ay ama eminim ki bu aylik tam yumurtlama olmayan aya denk geldin bence sen canim öbür ay olacak inşallah bir de benim ara kanama yaşadım ya regl den 19 gun sonra lekelenme yasarken başladı dr ilaca belki tam regl değildi ondan oldu bilmiyorum

buyur daaha acele etme ıstenılen ebata gelmezse dozunu arttırır.
aynen canm bende yumurtlamadgm aya denk geldıgnı dusunuyorm

Moralini bozma hiç bu ilaçlar biraz deneme yanılma herkeste aynı doz aynı etkiyi göstermiyor hem çok yumurta gelişince hamile kalacaksın diye bi garantisi yok ki benim ilkinde 6 diğerinde 4 tane oldu ama gebelik olmadı önemli olan işe yarıcak yumurta olması

Selam kızlar bu konuyu az önce gördüm belki birine faydam olur diye yazıyorum. 4 yıl hamilelik için bekledim beklemek zor bilirim Rabbim isteyen herkese nasip etsin
2 yumurt takibi yapıldı yumurtalarım büyümüyordu iğneye rağmen gelişmiyorlardı. Birsürü kür denedim soğan küründen sonr bi kimyasal gebelik geçirmiştim.
Sonr bi ablam ballı macun önerdi adı c-life 2 ay kullanım sonucu doktor gittim 8 olgun yumurtanın oluşmuş olduğunu gördük. İnanamadım tabii rabbime şükürler oldun o ay hamile kaldım.
Rabbim bi şekilde vesile etti. Herkeste aynı etkiyi bırakacak diye bi kaide yok tabii ama belki birinin işine yarar faydası olur.
Paylaşmak istedim

Bu ay ben de kullanıyorum inşallah faydası olur

Sağolasın cnm bnm hayirislisi olsun şükür yumurta var çatlama var ovulasyon testinde görüyorum ama döllenme olmuyor Artık hayırlısını versin Rabbim
her şeyin bir zamanı var canım, Allah nasibini ne zaman vermişse o zaman olacak. biz elimizde geleni yapalım ve salalım...

Kızlar benim adetlerim çok düzensiz ve bu ay kendimden asla umudum yoktu bugün şeytan dürttü ve test yaptım. Size karşı mahcubum ama sizinle paylaşmayı borç bilirim. Yarın sabah kan vereceğim inşalllaahh

Eklentiler

• 16140944418064570584639690392233.jpg
    119,7 KB · Görüntüleme: 64
Bu gebelik testi mi?
Eğer öyleyse çift çizgi aşırı net daha net nasıl olur bilmiyorum
Yarın kan ver bakalım en garantisi olur

canım tamamına ersin inşallahh

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…