Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
buyur daaha acele etme ıstenılen ebata gelmezse dozunu arttırır.
aynen canm bende yumurtlamadgm aya denk geldıgnı dusunuyorm
Insallah canim benim bazi dr yumurtayı küçük görürse tekrar klomen veriyormuş dr um vermedi bekleyelim dedi nasil cevap verecek ben de merak ediyorum yumurtalar klomen e hayırlısı olsun
Dr da dedi bir olsun tam olsun o bize yeter dedi ama bakalım benim dr ilaca falan karşı malum femara verir mi bilmiyorum olmadi ben isterim öbür ay

Canım harika bir kırmızı çizgi bu maşallah kan sonucunu merakla bekliyorum sağlıkla ilerlesin inşallah

Kizlar sunu anlamış oldum ama ovulasyon testi yalanmış doğru sonuç vermiyor bende tam pik koyuydu ama yumurta 11 mm idi yani pik ama yumurta güzel boyutta degildi
evet canım malesef burda bi çok sekilde doğrulamış olduk bunh ovülasyon testleri kesin yumurtlama olduğunu göstermiyo evet lh yükselmesi lazım yumurtlama için. ama her lh yükselmesi yumurtlama değilmiş. tecrübe edinmiş olduk

Peki bilgin var mı ? Bu doktor bir merkeze bağlı mı ?

Bence çok guzel sonucun canim iki yumurtan olusmus masallah cumaya kadar guzelce buyur hafta sonuda bol bol calisma yaparsiniz

Ben de öğrenmiş oldum bu testler lh yükselince pik oluyor ama yumurta kötü boyutta mi değil mi insan bilemihor sanıyor ki test pik yumurta güzel büyüdü ama değil
Bence çok guzel sonucun canim iki yumurtan olusmus masallah cumaya kadar guzelce buyur hafta sonuda bol bol calisma yaparsiniz
Aaaa cidden mi canim dr bana en azından bi 15 mm bekliyordum pek iyi yanıt vermemiş gibi dedi üzülmüştüm bi de pko nun ekmeğini klomende gorurum bi kaç yumurta ile diye düşünürken oylr cok yumurta olmadi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…