Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
buyur daaha acele etme ıstenılen ebata gelmezse dozunu arttırır.
aynen canm bende yumurtlamadgm aya denk geldıgnı dusunuyorm
Insallah canim benim bazi dr yumurtayı küçük görürse tekrar klomen veriyormuş dr um vermedi bekleyelim dedi nasil cevap verecek ben de merak ediyorum yumurtalar klomen e hayırlısı olsun
Moralini bozma hiç bu ilaçlar biraz deneme yanılma herkeste aynı doz aynı etkiyi göstermiyor hem çok yumurta gelişince hamile kalacaksın diye bi garantisi yok ki benim ilkinde 6 diğerinde 4 tane oldu ama gebelik olmadı önemli olan işe yarıcak yumurta olması
Dr da dedi bir olsun tam olsun o bize yeter dedi ama bakalım benim dr ilaca falan karşı malum femara verir mi bilmiyorum olmadi ben isterim öbür ay

Kızlar benim adetlerim çok düzensiz ve bu ay kendimden asla umudum yoktu bugün şeytan dürttü ve test yaptım. Size karşı mahcubum ama sizinle paylaşmayı borç bilirim. Yarın sabah kan vereceğim inşalllaahh
Canım harika bir kırmızı çizgi bu 😍😍 maşallah 💫💫 kan sonucunu merakla bekliyorum sağlıkla ilerlesin inşallah 🙏🙏

Kizlar sunu anlamış oldum ama ovulasyon testi yalanmış doğru sonuç vermiyor bende tam pik koyuydu ama yumurta 11 mm idi yani pik ama yumurta güzel boyutta degildi
evet canım malesef burda bi çok sekilde doğrulamış olduk bunh ovülasyon testleri kesin yumurtlama olduğunu göstermiyo evet lh yükselmesi lazım yumurtlama için. ama her lh yükselmesi yumurtlama değilmiş. tecrübe edinmiş olduk :KK43:

ege can serefoğlunu diyosun canım sen ben ona atmıştım eşimin sonuçlarını. bu değerlerle normal yoldan zor dedi.
mutlaka tedavi olması altında ytan sorun bulunmalı dedi.
yani işin içine infertelite girdi mi kadında da erkekte de maddi anlamda makas açılıyo hemen.
bu tüp bebek işte infertilite alanında uzman ürologlar da eğer zaten bir merkeze bağlı çalışıyolarsa onlar da hemen tüpe yönlendiriyor çoğu zaman. izmirde bunun örneğini okumuştum :KK43: o yüzden bağımsız bir doktordan fikir alma taraftarıyım ben.
Peki bilgin var mı ? Bu doktor bir merkeze bağlı mı ?

Valla pek bi sey demedi rahim kalınlığını falan sordum sen bosver onlari önce yumurta büyüyecek mi ona bakalım dedi tamam dedim . Biz genelde klomen bittikten 5 gun sonra bu yumurta nin en az bi 16 mm olmasını isteriz seninki biraz ufak ama belki geç cevap veriyor gec büyüyordur bi bakalım dedi tamam dedim moralim bozulmadı desem yalan olur kizlar kullananların klomen bittikten kac gun sonra yumurtası güzel bi boya gelmişti acaba bi de pko olmama rağmen 1 er yumurta olmuş
Bence çok guzel sonucun canim iki yumurtan olusmus masallah 🥰 cumaya kadar guzelce buyur hafta sonuda bol bol calisma yaparsiniz 😇

Eklentiler

• BD92257A-B9F3-4B82-8A33-BF62B6A5A7BA.jpeg
    BD92257A-B9F3-4B82-8A33-BF62B6A5A7BA.jpeg
    129,3 KB · Görüntüleme: 52
evet canım malesef burda bi çok sekilde doğrulamış olduk bunh ovülasyon testleri kesin yumurtlama olduğunu göstermiyo evet lh yükselmesi lazım yumurtlama için. ama her lh yükselmesi yumurtlama değilmiş. tecrübe edinmiş olduk :KK43:
Ben de öğrenmiş oldum bu testler lh yükselince pik oluyor ama yumurta kötü boyutta mi değil mi insan bilemihor sanıyor ki test pik yumurta güzel büyüdü ama değil
Bence çok guzel sonucun canim iki yumurtan olusmus masallah 🥰 cumaya kadar guzelce buyur hafta sonuda bol bol calisma yaparsiniz 😇
Aaaa cidden mi canim dr bana en azından bi 15 mm bekliyordum pek iyi yanıt vermemiş gibi dedi üzülmüştüm bi de pko nun ekmeğini klomende gorurum bi kaç yumurta ile diye düşünürken oylr cok yumurta olmadi

X