Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Merhaba arkadaşlar günaydın
Burada herkesin birbirine ne kadar güzel destek olup durduğunu okuyorum ve bende katılmak istedim.
Anne olmayı bende çok istiyorum. Ne yazık ki 8 aydır bir sonuç elde edemedik ve eşimde morfoloji bozukluğu olduğunu öğrendik.
Şimdi ilaçlar, vitaminler ve rahim filmi sonrası çatlatma iğnesi denemesi sürecine giriyorum.
Umarım herkesin gönlüne göre olur ve hepimiz pozitif sonuç alırız.

Hoşgeldin canım, rahim filmi çekildin mi çekilecek misin? Burda benzer problemleri yaşayan arkadaşlar var Morfoloji konusunda, kaç çıktı Morfolojiniz?

Hoşgeldin canım, rahim filmi çekildin mi çekilecek misin? Burda benzer problemleri yaşayan arkadaşlar var Morfoloji konusunda, kaç çıktı Morfolojiniz?
Daha çekilmedim canım, 14 gün progestan kullanacağım, bugün alıp başlayacağım. Regl olduktan sonra çekileceğim Sonomed kliniğinde.
Normal morfoloji 2 çıktı, konsantrasyonda 9 milyon.

Daha çekilmedim canım, 14 gün progestan kullanacağım, bugün alıp başlayacağım. Regl olduktan sonra çekileceğim Sonomed kliniğinde.
Normal morfoloji 2 çıktı, konsantrasyonda 9 milyon.
Anladım canım önce aşılama mı deneyeceksiniz? Ben de rahim filmi önümüzdeki ay çekileceğim, inşallah iyi sonuçlar alırız

Anladım canım önce aşılama mı deneyeceksiniz? Ben de rahim filmi önümüzdeki ay çekileceğim, inşallah iyi sonuçlar alırız
İnşallah sonuçlar alırız canım
Önce çatlatma iğnesi deneyelim dedi filmden sonra. Aşılama bu sonuçlar ile %10 ihtimal dedi, 2-3 kere deneyeceğimize tüp bebek denemek daha iyi olur dedi. Bizede mantıklı geldi. Birkaç ay daha böyle devam edip olmazsa öyle yapacağız.
Siz filmi nerde çektireceksiniz?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…