Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Kırlent mi nasıl yapıyorsun merak ettim 😌
Punch kumaşı, iğnesi ve iplerini aldım canım. Bi de 40x40 kasnak buldum. Sonra pinterestten örnekler buldum, çizdim yaptım 😅 bak bi tanesini fotoğraflıyorum. Sen ne yapmayı düşünüyorsun
E457C12D-49F4-4C84-8582-D57375AFAB10.jpeg

Canım testlerini nerden aldin ? Memnun musun ?

Bence keyfiniz varsa degerlendirin ,yoksa ara verin zaten iki gun denemissiniz yarin yaparsiniz.spermlerde sorun var miydi ?
Kuzum ben aylarca laboquick kullandım, bu ay da çok methettikleri için birgebeningünlüğünden bu strip testlerden aldım. Bunlar daha hassas sanki daha net gösteriyor gibi. Laboquick de bozuk testler çıkabiliyordu ayrıca. Bu çubuk testleri tavsiye ederim ama ben çok memnun kaldım

Kuzum ben aylarca laboquick kullandım, bu ay da çok methettikleri için birgebeningünlüğünden bu strip testlerden aldım. Bunlar daha hassas sanki daha net gösteriyor gibi. Laboquick de bozuk testler çıkabiliyordu ayrıca. Bu çubuk testleri tavsiye ederim ama ben çok memnun kaldım
Aynen bende laboquik aldim hep yillarca,şimdi senin ki gibi instagramda minnakkurabiyelerden aldim denemek icin ama oyle posetli gelmedi kutu icindeydi 30 lu ,sadece gebelik testleri posetteydi.yadirgadim biraz acikcasi seninkilerde boyle açik mi geldi

Aynen bende laboquik aldim hep yillarca,şimdi senin ki gibi instagramda minnakkurabiyelerden aldim denemek icin ama oyle posetli gelmedi kutu icindeydi 30 lu ,sadece gebelik testleri posetteydi.yadirgadim biraz acikcasi seninkilerde boyle açik mi geldi
Evet testlerin ambalajı var ama 30 tane karton kutu içindeydi. Testlerin hijyenik olması yeterli ya ben çok yadırgamadım

Punch kumaşı, iğnesi ve iplerini aldım canım. Bi de 40x40 kasnak buldum. Sonra pinterestten örnekler buldum, çizdim yaptım 😅 bak bi tanesini fotoğraflıyorum. Sen ne yapmayı düşünüyorsunEki Görüntüle 2783241
Çok yeteneklisin 🤩
Ben kendi çapımda takılıyorum 🙈
Hol için sakallı ipten dümdüz bir yolluk örüyorum 😅 tabii bitirebilirsem.

X