Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Günaydın kızlarrr 🥰🥰 her yer bembeyaz çok güzel ❄️🌨️
Kocasıyla yıllar geçse de hala sevgili olanlar 🥰 sevgililer gününüz kutlu olsun efenim 🥳💃🕺
Günaydın Canımmmm 🎠
Belki gelmez. Ne bildin?
minseo minseo minseo minseo 'den kendisi hariç herkes ümitli. Onu el birliğiyle doğurtturacağız 😎
Aynen öyle valla o kadar heves kalmamış ki, test bile yok elimde.
images (64).jpeg

İstanbul. Kar arsızıyım ben. Çocuk gibi cama gidip geldim bütün gece. Uyanınca her yer karla kaplanmış olacak dediler. Hayal kırıklığına uğradım 🙄
Ne güzel bir şey ama. Çok mutlu oluyorum ben de geçen sefer iki gün camdan ayrılamadım. Hep sokaktaki canlar geliyor aklıma sonra üzülüyorum. Bir şeyler çıkarmaya çalışıyoruz onlara da.
Merak etme bu daha başlangıç daha yağacak diyorlar bu hafta baya kar göreceğiz inşallah 🤗
Günaydın Canımmmm 🎠

Aynen öyle valla o kadar heves kalmamış ki, test bile yok elimde.
Eki Görüntüle 2782860
Deme öyle deme, yarın bir test yaparsın inşallah sonucu heyecanla bekliyoruz bix 🥰

Deme öyle deme, yarın bir test yaparsın inşallah sonucu heyecanla bekliyoruz bix
Geçen ayda 29. Gün gelmişti kuzum döngüm 2 gün attı 2 aydır sanırım yarın gelecek bugün 28. Gün ama 3 gündür heran regl olcak gibiyim dün belim koptu regl ağrılarıyla birlikte resmen, sabaha sökülürüm dedim ama daha gelen yok daha

Ne güzel bir şey ama. Çok mutlu oluyorum ben de geçen sefer iki gün camdan ayrılamadım. Hep sokaktaki canlar geliyor aklıma sonra üzülüyorum. Bir şeyler çıkarmaya çalışıyoruz onlara da.
Merak etme bu daha başlangıç daha yağacak diyorlar bu hafta baya kar göreceğiz inşallah 🤗

Deme öyle deme, yarın bir test yaparsın inşallah sonucu heyecanla bekliyoruz bix 🥰
Hayvancıklar bir yana, dün gece benim de aklıma geçen ay kar yağdığında zabıtaların gelip sokakta yatan adamı zorla ikna edip otele götürmesi geldi. Üzüldüm. Kimse sokakta kalmasa keşke 😔

Geçen ayda 29. Gün gelmişti kuzum döngüm 2 gün attı 2 aydır sanırım yarın gelecek bugün 28. Gün ama 3 gündür heran regl olcak gibiyim dün belim koptu regl ağrılarıyla birlikte resmen, sabaha sökülürüm dedim ama daha gelen yok daha
Rahim kendini hamileliğe hazırladığında önden birkaç ay gecikme olabiliyormuş diye birkaç kişinin yazdığını görmüştüm buralarda. İnanmak istedim. İnşallah seninki de öyledir 🤩

Sen de sana sepet işlerine dalacak mısın? Sana battaniye örmeyi öğreteyim mi? Çok güzel örüyorum. 2 sök 1 ör modeli 🤣🤣 minseo minseo 'den kendisi hariç herkes ümitli. Onu el birliğiyle doğurtturacağız 😎

Belki gelmez. Ne bildin?

Bizim sadece çatılar ve arabaların üstü biraz beyaz 🥺 Geçen sefer de tutmamıştı. Bana kaderimin bir oyunu mu bu
Burası fena kar sbah cıktık oynadık😂😂 ya hıc becerım yok ya lif oreyim dedim daha fıstık yapamıyorum bile öreyim diye kasnak aldım tığsız o da olmadı😂😂😂

Benimki şuan kulaklıkları takmış evi süpürüyor en güzel hediye valla 😆

Hayattaki küçük mutluluklar 🥳

cukulatam cukulatam Oh geçmiş gitmiş olsun. Şimd gelsin bebik. Dört gözle bekliyoruz martı 😍

Burası fena kar sbah cıktık oynadık😂😂 ya hıc becerım yok ya lif oreyim dedim daha fıstık yapamıyorum bile öreyim diye kasnak aldım tığsız o da olmadı😂😂😂
Benim modeli kesin yaparsın. Dene bak 🤣

X