Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Benimki de genel bir araştırma hastalığı. Sadece bu konulara özel değil ama bu konuda araştırma yapmak hiç iyi gelmedi bana. Anksiyetem tetikleyor. Gerçekten bilmeyenler çatır çatır doğuruyor etrafımda

Merhaba arkadaşlar bat 17 Şubat ben bu sabah normal kaset yaptım ve testimde hayalet çizgi gibi bişey çıktı 5 dk içinde çıktı ama bu T çizgisinin kendisi mi yoksa gebelik ile ilgili bir durum mu bilmiyorum lütfen bir yorumlar mısınız?

Eklentiler

• IMG_20210211_071952.jpg
    70,5 KB · Görüntüleme: 50
hadi yaa neden öyleymiş ki sordunuz mu otele ? Ben Marmaris fethiyeye gittiğimde pek sahilde yüzmem genelde koylara gideriz tekne turu ile koyları harikaaa izmir de de koylara gidiyoruz hep size yazdan bi foto bırakayım içiniz açılsın.

Eklentiler

• Screenshot_20210211_141025.jpg
    111,8 KB · Görüntüleme: 45
Arıcılık yapılıyormuş sanırım Marmaris'te. Kovan toplama dönemi miymiş bir şeymiş galiba. Oralarda çok oluyormuş.
Burası neresi yaaa? Suyun rengi mükemmel. Yalnız birden derinleşmeyen suyu sevmiyorum ben. Denizin ortasına kadar gidiyorsun su hala dizinde, güvende hissedemiyorum öyle :/

Seferihisar-Ekmeksiz dağların içinde bi koy ben de tam tersi birden derinleşen denizi sevmiyorum derin denizlerde dibini göremiyorsun bana ürkütücü geliyor deniz dediğin böyle berrak olacak o yüzden halk plajlarına hiç gitmiyoruz. Çeşme de yazın İstanbullulara kalıyor zaten o kalabalıkta asla denize giremem mikrop yuvası gibi geliyor bana

Çok sağolun Allah sizlere uzun ömürler versin. aslına bakarsan sadece kan değerlerime ve tiroid değerlerime baktı doktor. yani tam bir hormon testi değildi sanırım adetliyken yapılan birşey değildi yani ama doktor şimdilik başka teste gerek yok 6 ay deneyin olmadı yine görüşürüz dedi. Sadece kafamda hep herşey yolunda olduğunu düşündüğüm için korunmayı bırakır bırakmaz hamile kalırım gibi düşünmüşüm sanırım o nedenle 4 ay olmayınca acaba bir sorun mu var diye düşünmeden edemedim bu arada doktor eşim için de isterseniz çinko ve selenyum takviyesi alabilir demişti. Geçen ay sonundan beri venaturanın çinko hapını ve medigard günlük vitamin desteği kullanmaya başladı. Bakalım bu ay sonuç ne olacak işe yarayan bir durum olursa mutlaka yazıcam buraya bat 20.02.2021. Ayrıca umarım sizinde en kısa zamanda tedaviniz çok çok güzel sonuçlar verir bir güzellik gibi

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…