Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Ah bu işverenler insanı sinir hastası eder
bana sormustu ağustosta işe başlarken e madem yeni evlisin önce cocuk felan yapsaydın sonra dönerdin işe. şuan dusunmuyorum demsıtım yalan olarak
Yarabbil alemin yaa

Peki kuzum bu esnada yumurta akı akıntı ve kasik ağrın du mu az da olsa kiyuluk olduğunda?

Doğru çalışmıyorum Cumartesi ben gün aşırı falan gitmek gerekir diye düşünüyordum hep kafamda o zaman ben önümüzdeki ay yumurtlamaya yakın bir doktora gideyim. Eşimde şimdiden bir sorun var mı diye gitmek istiyor zaten. Küçükken bir yumurtalık ters dönmüş operasyonsuz düzeltmiş doktor etkisi olur mu olmaz mı bilmiyoruz. söylemeden edemeyeceğim gerçekten bu şekilde bu derdini biriyle konuşmaya çok ihtiyaç duyuyormuş insan. minseo Şimdiden rahatladım. İnşallah sizinde gönlünüze göre olur herşey biran önce kavuşursunuz bebişinize

Yok canım dediğim zamana yakın gitmen yeterli vallahi vermek istiyorsa versin bence de en azından kafanız rahat devam edersiniz yolunuza. İçini ferah tut eninde sonunda bebişler gelecek bize inşallah çok uğraştırmadan gelsinler ne zaman istersen yaz buraya, içine atarak tek başına cevap bulmaya çalışarak daha çok strese girersin

Şuan alt karnında ishal gibi bir durum hissediyorum. Kpss surecindeyim hamile kalırsam çalışmam diye içten içe düşünüyorum. Acaba bilinç altında henüz olmasın diye mi kodluyorum. Bir yanimda istiyor. Hormonlar temiz sadece eşimin biraz fazla kilosu var.

Başın sağ olsun. Allah sabır versin. Yaşını dert etme. Hormonlar normal değerdeyse yaş çok da sorun teşkil etmiyor. O kadar da ileri bir yaş değil hem. Bir süre deneyin olmazsa minseo 'nin önerdiği tetkikleri ben de öneriyorum. 33 yaşımdayım ben. Üç ay denedik, olmayınca doktora gittik biz. Bayağı bir şeyler çıktı, tedavi sürecindeyiz şimdi. En en en önemlisi kafanın rahat olması
Gülüyorum ama sinirden. Burada bir işe girdin mi sadece emeğini değil tüm benliğini o kuruma ya sa şirkete vakfediyorsun
Değerlendirdiysen gerisini boş koy yav. Çalışmalara hız kesmeden devam. Testleri atın çöööpeeee
ordaki güzelim l koltuğumu naparım eşimi oray gönderiyorum ps oynamaya :)
Oyun meraklısı kocanın çaresini bulan bizimle de paylaşsın. Doğurup kucaklarına verelim onlar baksın. Yeni oyun bu deriz

Peki kuzum bu esnada yumurta akı akıntı ve kasik ağrın du mu az da olsa kiyuluk olduğunda?
merhaab canım ben de ovu testini ilk bu ay kullanıyorum . ben dede pik olmadı ama hafif kızarıklık var . iki gündür yumurta akı kıvamı akıntım ve kasık ağrım var acaba yumurtlama yakın mı yada yumurtladım mı ya da çatladı mı bilemedim.

Gülüyorum ama sinirden. Burada bir işe girdin mi sadece emeğini değil tüm benliğini o kuruma ya sa şirkete vakfediyorsun
He sorma ya haftasonu planımıza bile yeri geliyo müdahele ediyorlar ama ben burda sınırı çizdim mesai bittikten sonra ne telefon açarım, ne wp dan yazarım. Şirket telefonunu da işyerinde bırakıyorum. Bi kere saat 10 buçukta aradı patron uyuyordum açmadım. Ertesi gün dedim ben erken uyuyorum bi şey olursa gün içinde söyleyin. Hadsizlikleri diz boyu yani hiç evli barklı da dinlemiyorlar kocam asalak arızalı bi tip olsa uğraş dur neden bu saatte adam seni arıyor diye açıkla

Günün motivasyon şarkısını seçtim. Dinleyelim, dinletelim. Özellikle yumurtlaması gelip kocasıyla arası bozuk olanlar beyin yıkama seanslarında fonda kullanabilir şarkıyı R Random3 naptınız rapunzel? Düzeldi mi aralar?

minseo Nefret ediyorum, nefret. Son çalıştığım yerde evlilik iznini bir hafta arasız kullandırmamız mümkün değil diyerek ikiye bölüp kullandırdılar. Onda da nikahtan hemen sonra kullandıramayız dediler. Nikah cumartesi akşamı olmuştu. Pazartesi sabah iş başı yaptım. Evlilik iznimi iki hafta sonra iki gün olarak kullandırdılar. O arada vajinada yırtılma oldu. Denize girmem yasaktı. Üstüne bir de regl oldum. Balayı yalan oldu kavga ettik geri döndük. Daha neler neler yaşadım. Aklıma geldikçe kahroluyorum. Evliliğin en güzel zamanları bana zehir olmuştu. Her şeyi hak görüyorlar kendilerine ya. Yıllar önce de çalıştığım yerde, ameliyat öncesi müdüre durumu anlatmak için odasına gittim. On gün kadar raporlu olacağım ameliyat sonrası dedim. Bana bir kitap verdi dedi ki on gün çok uzunmuş, sıkılırsın evde, al bunu çevir, döndüğünde arkadaşlara çoğaltıp dağıtırız. Bunu yapmadım tabii. Sonra oğlunun ödevini yaptırmıştı bana. Ne kadar safmışım hep kullandırdım kendimi. Hatırladıkça tüylerim ürperiyor

Son düzenleyen: Moderatör:
Bilemiyorum valla canim benim e2 de hep dusuk cikio

onca yıl oku, yüksek lisanslar bitir, kurslara para dök sonra git iki tane gerizekalının emri altında çalış. insanı da deli eden bu değil mi zaten. bazen o kadar tahammülüm kalmıyor ki ağzımdan çıkanlara ben bile şaşıyorum. gel ortak iş kuralım başka çıkış yolu yok bu arada vajina yırtılması ilk defa duydum oyy o neymiş öyle ödev yaptırmak ne ya görev tanımında öyle bişey mi yazıyormuş

Ben iş ortamında çok süklüm püklüm kalıyorum. Salaklığım devreye giriyor. Ortama girince başka bir karakter yükleniyor bana sanki. Çıkınca aklım başıma geliyor, naptım ben diyorum ama iş işten geçmiş oluyor. Ayrıntısını bilmiyorum hiç sormadım da. Sanırım zorlanmadan oluyormuş. Bazısında dikiş gerektiriyormuş. Benimki öyle değildi ama antibiyotik ve krem kullanmıştım. Vajinismus gibi bir şey yaşadım ben uzun süre ama tam da vajinismus diyemediler. Biraz karmaşık bir şeydi. Neyse hepsi geride kaldı çok şükür. Ev hanımlığında bulduğum huzuru hiçbir iş yerinde bulamadım. Kocama dedim benim Selin Ciğerci'den neyim eksik? Benim niye kendi markam olmasın, ben neden kendi reklamımı çekemeyeyim? Evde "Terelelli Beauty" diye geziyor adımla söyleyerek ahshhsjsjs

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…