Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Valla zaten benim artık hiç gidesim gelmiyor her gittiğimde sıkıntı yok yumurtalar çok güzel lafını duymaktan bıktım. Artık gidersem rahim filmine giderim, ne zaman çekiliyoz?
Kocamın spermlerini sınava sokacağız mart başında. Tedavinin etkisini görmeden rahim filmi çektiresim gelmedi ya. Onu bekleyeyeyim diyorum

benim total lipidim 2019 yılında alt sınırın altında çıkmıştı genel cerrah gebeliğe engel olur bu demişti. ama aynı gün prl de çok yüksekti dostinex vermişti kadın doğjma yönlendirip bir daha da baktırmadım hiç total lipide

Ya öldürcen beni ciddi ciddi izledim bi de hsjdjdjd
Evet reglin kilo ile de alakası var benim endeks 20 benim regl baya kanamalı oluyo

Kocamın spermlerini sınava sokacağız mart başında. Tedavinin etkisini görmeden rahim filmi çektiresim gelmedi ya. Onu bekleyeyeyim diyorum
Ben de regl olursam 1 ay daha deneyim sonraki reglde çekileyim diyorum. Klomenin üstüne 2 regl görmüş olacağım. Kimyasal geçirenler çatır çatır hamile kaldı benim 1 sene oldu tık yok anlam veremiyorum valla artık.

Benim prolaktin de yüksekti. Geçen ay ilaç kullandım. Ayh içim şişti valla şu çocuk geliyorsa gelsin artık. Teeek tek hesabını soracağım bunların

minseo evet folik asit 4 ay oldu kullanıyorum 6 aya kadar kullanabilirsin zararı yok demişti doktor birde omega 3 için balık yağı içiyorum arada onu da tavsiye etti doktor bu arada ilk denediğimde ben de testlere yumurtlamadan sonra 6. gün başlamıştım cahillik diz boyu bebiş dedi ooo bu beni rahat bırakmaz şimdiden kurcalıyor ondan gelmiyor herhalde aynen aslında okuyup öğrendikçe de tedirginlik artıyor ya şu varsa ya bu varsa diye

Ya öldürcen beni ciddi ciddi izledim bi de hsjdjdjd
Evet reglin kilo ile de alakası var benim endeks 20 benim regl baya kanamalı oluyo
Ciddi ciddi izleyeceksin tabii Ya ben de kiloluyken daha normaldi kanamalarım ama o zaman yaşım da daha gençti. Tam da bağlantı kuramıyorum o yüzden. Anksiyete yüzünden alamıyorum ki aldığım da hop gidiyor. Daha kiloluyken vermeye çalışırken de veremiyordum. Ortasını bi bulamadım gitti
Ben kesin yine erteleyeceğim ama inşallah evladım sürpriz yapar da gelir filme gerek kalmadan

aslında bu testler tamamen stres unsuru ben aylarcaaa yaptım bana kattığı inan hiç bişey olmadı. düzenli ilişkiniz var ise özellikle akışa bırakmak en güzeli. elinde de hormon testlerin varsa her şey yolunda görünüyorsa irdelemenin anlamı yok. bende kendimde bir sürü hastalık buluyorum ama doktor her seferinde her şey güzel diyor. 1 kimyasal gebelik yaşadım 1 yıl önce 2 ay önce üst üste klomen tedavisi aldım yine oluşmadı gebelik tek kozum rahim filmi kaldı artık onu da çekilip unumu eledim eleğimi duvara astım benden bu kadar diyeceğim

ya ama yumurtlamada sıkıntı olsa hormon testlerinde belli olurdu sonuçta sen birden kilo verip bu kiloya düşmedin genel durumun bu, ben de son 2 şans daha veriyorum geldi geldi, gelmedi rahim filmi. sonra ''elbet bir gün kavuşacağız'' eşliğinde dükkanı kapatış

Hüfffff filmde de bir şey çıksa bir tur da onunla delireceğim. Hiç istemiyorum. Zaten çekim süreci de ayrı bir gerginlik sebebi. Ben umut bayrağını havaya dikip beklemeye devam bakalım. Hormon tahlillerini de bir daha ne zaman tekrarlatırım bilmiyorum. Eşimin sonuçları bir görelim de önce

bence sorun çıkmayacakta işte son seçenek o kaldığı için mecbur çekileceğiz. ben bu ay soğan suyu yapcam bakalım enf falan varsa temizlensin içim iyice belki iyi gelir

gözün aydın tatlım sonuçların temiz çıkması sevindirici tedavin de olumlu sonuçlar verir inşallah

hadıı canmm hayırlıı olsunn

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…