Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
ben bu e2 den bişey anlamadım 20 ye de iyi diyorlar 120 ye de 20 ye de estrofem veriyolar 120 ye de mantığını çözemedim bu işin ben
Ben de Daha önce 50'li bir şey çıkmıştı o zaman iyi dediler. 21 küsüre de kötü demediler ama ben araştırınca düşük olduğunu gördüm. Sonra bir doktora sordum tekrar. Biraz düşük ama tek başına değerlendirmek doğru değil sen denemeye devam et dedi

gelmiş geçmiş olsun bacım kötü günler geride kaldı önümüzde daha kötü günler var
AYY BİLEN AYDINLATSIN BURAYI NOLUR
U Uzaygemisi35 canım sen kesin bunla ilgili bi makale okumuşsundur

Evet canım belki ben de yaptırmam ama bilemiyorum gene de yaptırayım hem de doktor uygun olursa görüşürüm bir diye düşünmüştüm.

Eşinin hissiyatı güçlü müdür ne güzel bir şeyler sezmiş ya inşallah tutar valla erken yapma yine de canım insan sonra daha çok üzülüyor yok yere var mı yok mu çıkmadı mı yükselir mi diye..
Ne kötü insanlar ya. Gelmiş geçmiş olsun valla böyle hatırlamana sebep olmaları bile ne kötü bir şey. Yasal haklarımızda bile böyle yapıyorlar, bir de insani olarak bir şey istesek kim bilir ne tepki verecekler.
gelmiş geçmiş olsun bacım kötü günler geride kaldı önümüzde daha kötü günler var

U Uzaygemisi35 canım sen kesin bunla ilgili bi makale okumuşsundur
Hahaha canım henüz hormonlar konusunda çok iyi değilim yeni başladım onlara daha. Bu pandemi sürecinde bazı kongreler online falan oldu ya dün uluslararası bir jinekoloji kongresindeki araştırmaları dinledim folikül büyüklüğü ne olursa iyi, hangi durumlarda doktorlar o döngüyü iptal ediyorlar vs vs neler öğrendim estradiol düşüklüğü de iyi değil yüksekliği de valla karman çorman oldum o konuda. Bir de her ay değişiyor bu meret belli değil ki.

detay bilgileri duydukça bizle de paylaş daha çok delirelim

Ben bilmek istemiyorum daha fazlasını. Vazgeçtim. Kurcaladıkça dibe batıyoruz. Cehalet mutluluk bu konuda. Bildiklerimizi de bilmesek belki daha iyiydi. Sen şimdi onu bunu boş ver. Kendi işimizi kuruyor muyuz?
motorları maviliklere de sürer miyiz pekiiii en sevdiğim
Aya gidiyoruz ya motorları maviliklere mi süremeyeceğiz ya onu da yaparız

kuralım valla ben varım zaten tek isteğim o kendi işimi yapıp şu illet sektörden kurtulmak

offffff toplaşın yazın Marmaris e gidiyoruz
Marmaris'e bir defa gittim, Turunç'a. Havası mükemmeldi, huzur dolu bir yerdi çok iyi geldi bana. Şansa bir de tenha dönemdi ama denizi hiç beğenmedim. Üstelik mavi bayraklıymış. Köpük köpüktü resmen deniz. Bir de arı ölüsü doluydu denizin üstü. Otelin restoranında açık alanda yemek yiyemiyordu kimse arılar yüzünden. Hayatımda ilk defa arı soktu orada beni

Hahaha benim deliliğim kendime yeter canım bu sefer sorgulamaya geçeceğiz yine hiç gerek yok
Valla haklısın canım. Dediğim gibi ben araştırmayı seviyorum fazla etkilenmiyorum da bilmek beni rahatlatıyor. Yani çok alakasız bir konu olsun yine açar okurum araştırırım o nedenle genel bilgi gibi düşünüyorum. Ama gerçekten çok bilmek ayrıca stres kaynağı, hiçbir şey bilmeyenler çatır çatır doğuruyor valla

turuncu duydum ama gıtmedım. bende bu yaz gıttım ılk defa içmelere. ama harıkaydıı anlatamam denizde cok açılmadan bile balık sürüleri göruyosunuz degısık degısık. gece bile deniizin ıcı gozukuyo ufacık ısıkta okdar temiz. daha su dizlerindeyken bile balıklar gelıp mınık mınık bacaklarınıza vuruyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…