Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Valla 100 yıl düşünsem benim de aklıma gelmez sabah uyandım haşhaş ezmesi dedim eşimi markete yolladım haşhaş ezmesi ne ya hiç duymadım diyor
hayra çıksın kız dur bakalım az kaldıı senin baya hadi inşallah ne zaman test yapcan kuzu dayanabilcen mii

Ben de aynısını dedim saçma sapan konuşma doktor önermedi diyor

Beybiler bi önerim var
Hepimiz birer hobi edinelim. Aklınıza ne geliyorsa artık. Örgü dikiş bahçe işleri resim, sanat
Bebek planlarımızı hayatımızın merkezinden çıkardığımızda sanki bebek kendiliğinden gelecek gibi Hepimiz çok istiyoruz, bunun için elimizden gelenin üstünde çaba harcıyoruz, ama biraz akışına mı bıraksak. Yani yine denemeye devam edicez ama stresi bi kenara bırakıcaz (söylemesi kolay, yapması zor) ama biz bunu da yaparız
Ben dün internetten ip siparişi verdim, makromeden duvar süsü yapıcam. Hiç bi iddiam yok, bi uğraş olsun, kafam dağılsın yeter.
Hadi siz de bi el verin, yaptıklarımızla hava atalım burda
Bizim her şeye gücümüz yeter

canım ne güzel motive edici bir öneriylee gelmişsin:) ben kendimi yürüyüşe vermeyi seçiyorum. yapabilirsemm her akşam bir saat yürüyeceğim. o bile çok güzel kafamı dağıtıyor.

hayra çıksın kız dur bakalım az kaldıı senin baya hadi inşallah ne zaman test yapcan kuzu dayanabilcen mii
Kuzu ya bi kaç yazı okudum da doktorlar ins direnci olanların hamile kalması çok zor diyor açıkçası hiç ümitli değilim ben, bat haftaya pazar pazar günü olmazsam yaparım test zaten belirtim de yok. Yarın yeniden full sağlıklı beslenmeye geçicem 21 gün şekersiz beslencem, pilav makarna yemicem,Beyaz un yok sadece tam tahıllı ekmek 1 dilim, çiğ kuruyemiş, yumurta, ayran, yoğurt öyle beslencem belki bi daha ki yumurtlamaya kadar biraz toparlar vücut...

Kuzum ben de örgüye devam edicem bi kaç renk ip sipariş verip battaniye örücem arkadaşım hamile ona hediye ederim

Umutsuzluk yok demiştik. Üstelik hamile kalamıyorsun değil ki. Hemen pesimist düşüncelere girme canım. Bekleyip görücez şu haşhaş ezmesinin nerden çıktığını

canım ne güzel motive edici bir öneriylee gelmişsin:) ben kendimi yürüyüşe vermeyi seçiyorum. yapabilirsemm her akşam bir saat yürüyeceğim. o bile çok güzel kafamı dağıtıyor.
Sporla serotonin ve dopamin hormonları salgılanıyordu hatırladığım kadarıyla sporun mutlulukla bi ilşkisi var çok güzel yapıyorsun, ben de çok istiyorum ama maskeyle yürürken rahat edemiyorum ben de şimdi senden ilham alarak yürüyüşe başlarım belki

ben de aynı şeyleri düşünüyodum var ya sıkı bir takine gireyim dye çok kaçtı ipin ucu az kilo aldım direk düzen denge değişti. halledicez ins direncini de halledicez çatlamayan yumurtlaları da halledicez . yulaf seviyosan porridge de yapabilirsin lapa gibiseviyosun bu hayatı tabağı ektedir

Eklentiler

• 540B5F54-EDD2-41B3-B0B5-E6A3C844F3AB.jpeg
    114,7 KB · Görüntüleme: 49
Acemilik eserim
İlk kez yaptım
Yeni bitirdim sapı kaldı bi tek

Eklentiler

• 20200921_181959.jpg
    119,1 KB · Görüntüleme: 57
  • 20200921_181904.jpg
    223 KB · Görüntüleme: 54
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…