Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Peki kanaman olduğu için mi doktora gittin yatıosun şimdi yeterli geliyo mu haftada bir iğne . Ben daha yeni öğrendim gebeliğimi 14 gün sonra tekrar çağırdı kontrole
Yo kanama yoktu çok şiddetli ağrı vardı ve kontrolüm dü ultrason da fark etti dr kanama alanını. Dha önce düşüklerin varmı yda kan sulandırıcı iğneyi neye göre verdi size dr?

Şoktayım şu anda Asla idrar testi yapmamak lazım o zaman çünkü başka markalarda da duydum bunu Yumurtlama gününü bilmiyorsun belki geç döllenme olacaktır canım dur üzülme adet olmadıkça
Bendede silik cıkmıştı bende inanmıuorm artık testlere

Bende aşılamanın 6.günündeyim ☺ 14.gün kan testı yaptırabılırsın dedıler bana
Benim yarın 14.günüm kayınvalidem yaptır diyor ben kararsızım 2 ekimi beklemelimiyim diye ama sanırım yaptırım inşallah pozitif olur oko var bende 2 yumurta çatlatma iğnesi olmadı çatlamasını yakalamıştı hazırda 1 tane daha vardı onun içinde çatlatma iğnesi olmuştm aşılamanın olacağı gün eşimdede varikosel olduğu mikrochip yaptık çok şükür ki 22 milyon ile olduk Rabbim isteyen herkese bu duyguyu nasip etsin inaşallah canım senin belirtiler varmı ağrılı oldumu işlem

İnşallah tutmus tur cnm 14.gun kan testı yaptır, asılamadan sonra 14. Gün, tekrar mı çatlatma oldun asılamadan sonra o kısmı anlamadım ben
Hıcbişey hıssetmedım normal muayene gıbiydi.. 3. Günden beri batmalar ım var, progestan ıgne verdı, onları yaptırıyorum gun asırı, o da sebep olabılırmıs.. 8 gun sonra ortaya cıkar artık.

Aşılamayı ben akşam 5 te oldum çatlatma iğnesini sabah 9 da olmuştum canım onu anlatmak istedim . Benim baya sancı oldu şuan sadece bel ağrım var ara arq batma oluyır ama bu kadar belirtilerim benim hiçbir ilaçta kullanmıyorum ben afedersiniz birde gaz sorunu var bunun ilaçlardan mı artık bilmiyorum inşallah tutunur bebiş ler

Aşılamadan oncekı catlatma dan bshsettınız tamm ben yanlıs anlamısım çatlatma iğnesi de gaz yapar dıyorlar ama sizin 13 gün olmus gecmıstrı buyuk ıhtımalle etkısı, bebıs mı geliyo yoksa

Eklentiler

• IMG_20200927_140150.jpg
    83,3 KB · Görüntüleme: 43
  • IMG_20200927_140131.jpg
    66,1 KB · Görüntüleme: 34
Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…