Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Kaç çıkmış kuzum değerin, sonradan yükselenleri çok gördük burda. Hem üzülme hepimiz için bir doğru zaman var ve o zaman gelecek, hepimiz tadacağız o güzel duyguyu
Ay canım var ya cok umutsuzum gene sanki hiç anne olamayackmısım gibi bi his geldi içime mutsuzluk cöktü valla su kafamdaki kötü düşünceleri naısl silcem bilmiyorum 0.100 cıkmıs

Şoktayım şu anda Asla idrar testi yapmamak lazım o zaman çünkü başka markalarda da duydum bunu Yumurtlama gününü bilmiyorsun belki geç döllenme olacaktır canım dur üzülme adet olmadıkça
Canım kesinlikle idrar testi yapmamak lazım albi ve one step ikiside beni yanılttı o testleri asla almam bi daha. Kesin gelir adet bugün yarın ya bakalım artık. Su testlere doktora kontrollere vs bosa para verecegime direk pgtli tüp bebek yaptıralım dedim eşime adam şaşkın delirdiğimi düşünüyo

Ay canım var ya cok umutsuzum gene sanki hiç anne olamayackmısım gibi bi his geldi içime mutsuzluk cöktü valla su kafamdaki kötü düşünceleri naısl silcem bilmiyorum 0.100 cıkmıs
Kuzum seni çok iyi anlıyorum ben de geçen ay yaşadım aynı şeyi, düşünmemek elde değil biliyorum ama umutsuz olma her ay yeni bir umut bir sonraki aya odaklan

Kuzum seni çok iyi anlıyorum ben de geçen ay yaşadım aynı şeyi, düşünmemek elde değil biliyorum ama umutsuz olma her ay yeni bir umut bir sonraki aya odaklan
Öyle yapcam canım artık üzülmek care olmuyor zaten. Kafama huni takıp gezcem en sonunda bebek derdinden

ay ben kaçırdım mı kan testi mi , ah kuşum beter olasıca yalancı çizgi çıkaranlar yahu cidden insanların hayalleriylr oynuyolar ya ben de geçen ay gördüm çizgi ya iki senede ilk kez hemde sonra da günümde bir güzel regl oldum

Umutsuzluğun yarattığı stres ve üzüntü de engel oluyor kuzum. Rahat bırakmaya çalış kendini. Bunda da bir hayır vardır

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…