Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Patlamış çizgi bak hcg de ne tatlı silik çıkmış inşallah günün gelince tekrar görürsünben de çok merak ediyorum bugun iğne olalı 1 hafta oldu.. Yapsam erken olur..

Hayır yapılmadı. Konuşmuştuk birkaç ay önce dr ile. Eşimin yaş da ileri olduğu için ve çok yüksek oranda şans olmadığı için yaptırmaya lüzum yok dedik.
Allah Allah ama hamile kalabildiğine göre o kadar da sıkıntılı değil demek ki. Tutunma için belki prp destekleyici oluyordur diye düşündüm. Yani döllenmeyi yakalamak bile zor ya hani normalde. O kısımda sıkıntı yaşamıyorsunuz eşinle. Bu umut verici gibi geldi bana

Bizde gebe kalma veya tutunmada sorun yok. İkimizin kromozomlarından oluşan embriyoda sorun oluyor diye düşünüyoruz. Kromozom anomalisi dedi dr. Yarın kürtaj netleşirse ki ben de artık onu istiyorum, genetiğe göndericez. Ben de ya spiral taktırıcam ya da tüpleri bağlatıcam.

ay tüpleri bağlatma bence ya

Patlamış çizgi bak hcg de ne tatlı silik çıkmış inşallah günün gelince tekrar görürsünben de çok merak ediyorum bugun iğne olalı 1 hafta oldu.. Yapsam erken olur..
Evet canım aynen. Ben pikleri de normalde böyle çok koyu görüyordum. Sıvı alımına dikkat etmedim deli gibi su içtim kahve içtim ve bilmiyorum kaçıncı idrardı dolayısıyla dikkat etmediğim hali bu. Daha erken canım ama iğne etkisi geçip geçmedi mi diye bakabilirsin. Bir anlamı olmaz ama :) inşallah bir hafta sonra pozitif görürsün. Doktorun pek konuşmuyor ama bir şey dedi mi şu gün gel adet olursan veya şu gün test yap gibi bir şey?

Prp çok kötüye kullanılabilen bir yöntemmiş kızlar. Özellikle tüp doktorları kullanıyor ama işin mantığını kavrayıncs uzun vadeli hiç etkisi yokmuş deneysel bir yöntem ve bilimsel olarak kanıtlanmış bir etkisi de yok, kadının vücuduna ciddi bir müdahale bir girişim, ve çok daha fazla komplikasyonları olabilir rahmin alınmasına kadar gidebilir dedi Banu çiftçi videosunda. Hatırladıklarım bunlar mutlaka araştırın böyle şeylere hemen kalkışmadan dedi. Bu sektörde o duyguları çok güzel sömürüp umut tacirliği yapıyorlar malesef.

Gebe kalırsan gel dedi. kalmazsam gitmicemi anladı heralde kalırsam da n..h giderim başka doktor bulcam. Dün yapmıştım ovu testi daha silik çıkmıştı. Aslında gebelik testini de ne zaman yapacağımı da bilmiyorum, iğne 10.günü vuruldu. Etkisi 14 diyollaa.. E benim de 14 gün dolunca adetime 4 gün kalmış oluyor. Erken mi test yapıcam yoksa adetimi beklicem bilmiyorum

Canım sen Bursa'daydın dimi? Benim doktora gitsene. Ben epey memnunum valla. Sen reglini bekle bence o gün gelmezse iğne sonrası 18. Gün baya garanti olur

Iyi gidiyor simdilik sükür 10 haftalik oldm daha 2. Randevuma 1.5 hafta var....burda 4 haftada bir randevu

Iyi gidiyor simdilik sükür 10 haftalik oldm daha 2. Randevuma 1.5 hafta var....burda 4 haftada bir randevu
Hangi ülkedeydin canım sen? Biz burda haftada bir bile merak ediyoruz gerçekten yurtdışında çok daha rahatlar. Belki öylesi daha iyi daha az kaygılı geçiyordur. İçini ferah tut birdahaki gidişe önemli kontroller de yapılır detaylı ultrason falan. Onlar da güzel çıkar inşallah

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…