Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Evet çok keskin bir karar. Son 6 aydır yaşadıklarımı bilenler neden böyle düşündüğümü anlayacaklardır.
Yine aynı şey dedikleri için tekrar eden bir durum olduğunu tahmin ettim. Bir tanesi bile fazlasıyla yıkıcıyken tabii ki yaşadığını senden iyi bilemez kimse. Maksadım haddimi aşmak değildi lütfen yanlış anlama. Geri dönüşü olmadığı için sonradan fikrin değişirse diye demiştim :/

kız saçmalama ne alakası var Cartedor @Uzaygemisi35 onlarda da var işte çikolata kisti
S sedanur4004 evet kuzu bendede var. Cok sanslisin agrisizmis kistin. Benim 6 cm kistim vardi asiri agri yapmisti bana ameliyat olmustum. Hastaligin en kotu sonuclarindan biri hamile kalmada zorluk cekme, oda yok sende. Icini ferah tut, hamilelik bu hastaligin en iyi tedavisi gibi bisey

Bunu bilmiyordum. Benim okuduğum kaynakta çok umut veren bir şey gibi bahsedilmişti. Herkeste işe yaramasa da... Zaten kötüye kullanıma çok açık bir alan. Ümidi azalan insanların her yola başvurabileceğini bildikleri için de bu kadar rahat istismar edebiliyorlar duyguları. Aşılama ve tüp bebek için konuştuğumuz şeylerle benzer. Çok üzücü

14 gün neden bekliyorsun? Ya o arada olursa? Yumurta yeterli boya gelemiyor ve çatlamıyor değil. Daha önce olmuş, yine olur. Şartlandırma kendini. İnşallah sağlıkla olur, güzel haberler verirsin bize

GeminiWoman Kişiye özel reçete için randevu al sen. Sekreterimle görüş. Gözlemlemem lazım önce. Şak diye çıkmıyor reçete. Daha o kadar uzmanlaşmadım

Simdi yumurtlama sonrasi 14 gün sonra gebelik varsa çıkıyor ya testte ondan canim benim regl kendi kendine ilaçsız gelmiyor bu yüzden dr yumurtlama gorursen 14 gün bekle test yap negatif olursa tarlusal ic regl ol gel klomene başlayalım dedi bu yumurta belki de kalitesiz ve ufak boyda yani bilemiyorum tabi ama değerlendirdim yine . Çatlar mi regl olir muyum bilmiyorum hic genelde kendi kendime regl olmam ilac almadan

Aşkısı 22yaşındayım Haziranda 23oluıcam inşallah 5yaşında bir oğlum var. 3sene boyunca mesgyna iğneyle korunuyordum bıraktım 8aydır çocuğum olmuyor. En son Eylül ayında kan verdim lh 12,96. Fsh 5 e2 87,1 tsh 2 ve prolaktin 11,8 çıktı. Ultrasonda temiz pko yok dendi. İğneyi vurulurken adet olmuyordum ilaçsız. Ama iğnesiz adet olabiliyorum düzenli. Adetlerim 28-29-31-32-33 arası değişiyor. Eşimin bildiğim bir sıkıntısı yok hiç test vermedi. Ama bir sene dolunca oda bende test vereceğiz inşallah. Hikayem bu ona göre yaz bi reçete

O arada olursa diye neyi kast ettin anlamadım canım tam? Benim ilk gebelik de soyle oldu ilk gece korunmadik ben hemen hamile kalmadan korktum evlilik oturmadan ertesi gün hapı aldım o benim yumurtaları büyütüp çatlatti sanirim alti gün sonra regl oldum regl biter bitmez ilişki oldu bu sefer korunmaktan vazgeçtim olacaksa olsun dedim o gün kalmışım yani sonra da hic kendi kendime regl olnadim ben iki yıldır ilac ile regl oluyorum diger türlü aylar da geçse gelmiyor büyüyüp catlamiyormus

Hö ben ilişkiye girmeden nadasa bırakıp 14 gün bekleyeyim diyorsun sandım o yüzden dedim. Testlere çok da güvenmiyorum. Az çok fikir veriyordur da yumurtanın tam olarak ne zaman çatladığını bilemezsin. Sen yine dene de. Tahmini 14 günü de biraz geçtikten sonra önce test yap sonra ilaca başla bari.

Seni çok sevdim yorumların kendine has bi tavırda. Hö nadas falan bugun ve bir gün sonra ilişki olunca ovulasyon tamamen silik olursa üstüne düşmem kuzum ama bakalım benim yumurta tam buyumuyor mmalesef Ben bir yıldır ilaçsız regl bile olmadim oyle bi yumurtlama kalitesi yani. Kendimi diger aya saklıyorum klomen e başlayacağız

İnşallah klomene başlayamadan gebe kalırsınnnn

Sana huni yazıyorum. Başta biraz yadırgarsın ama zamanla insanın kafası alışıyor. Siyah yakışır sana ama bulamazsan başka renk de olur. Ben senelerdir takıyorum çok memnunum
Hayatımda duyduğum en ilginç hamile kalma hikayesi. Vay anasını ya Bir daha alma da tabii zararlıymış o ertesi gün hapları. E iyi madem sen şansını her türlü dene. Olmazsa gider doktor kontrolünde ilacına başlarsın. Belki de gerek kalmayacak

En sevdiğim renk siyahtır takarım sıkıntı yok ama teşhisi de merak ettim

Orhan yanarda normal dedi hormonlar. Yalnız iki doktorda prolaktin 45e yakın sorun etmedi solemedı bile

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…