Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Sanırım bu da gidince artık kesin korunmaya yönlenirim. 3 kimyasal bir düşük olacak. Yaş 40 oldu. Yoruldum çok.
demeyin böyle hayırlısıyla güzel haberler alıcaksınız bence rabbim yardımcınız olsun benm kuzenmde 40 yaşnda ilk hamile kaldı geçen eylülde doğum yaptı.ve doktoru hiç sansın yok demişti rabbim ol derse oluyo ümidinizi kesmeyin.dualarım sizinle.bütün gebelik bekleyen arkadaşlarımın güzel haberler alması dileğimle.

Sanırım bu da gidince artık kesin korunmaya yönlenirim. 3 kimyasal bir düşük olacak. Yaş 40 oldu. Yoruldum çok.
öyle deme canım benim ya Allahtan ümit kesilmez olsun dua edelim birbirimiz için inşallah rabbim kavuşturacak bizide meleklerimize

Kizlaaaar aksam ilişki olsa çok mu geç olur hani yumurtlama hemen olup bitermiş ya
Nö nö bam bam devam edin. Yumurta hücresi 24 saate kadar canlı kalabiliyor uygun ortamda . Reçetenize iki günde bir ilişki yazıyorum. Eşinde sperm sorunu vardı diye hatırlıyorum. O yüzden iki günde bir
Ay hadi inşallah bat günü gerçeğini de görürsün Yalancı pozitife hayır Gerçek pozitifin yılmaz bekçisiyiz 🏳

Ya alemsin kuzum en son iki gün önce ilişki oldu bugün ilişki olur inşallah bakalım hayırlısı ama cok güldüm yorumuna

Bi de bi sey sorcam bu iki güne bi ilişki olayı şöyle mi oluyor biz pazar günü ilişki yaşadık pazartesi sali yok çarşamba ilişki olacak bu iki güne bir ilişki oluyor demi pazar oldu sali olsa bu gün aşırı olurdu bizimki uc gün değil iki günde bir olmuş olacak demi kafam iyice karıştı

aynen canm aramda cok iyidir kendi annem gibidir ama zaten hassas dönemdeyim kımseye bse anlatmak ıstemıyorum yani. sölicem aksam
İyi tarafından düşün arkadaşım gerilme boş yere. En azından onlar da istiyor torunları olmasını heves ediyorlar. İlgileniyorlar vs.. Evet kurcalanması insanın canını sıkıyor ama beterin beteri var. Benim eşim ailesiyle eski eşi yüzünden kavga etti. Benim alakam bile yok konuyla. Nikahımıza gelmediler ailecek, hayırlı olsun bile demediler. Hamile kaldım aramadılar, düşük yaptım geçmiş olsun bile demediler. Şimdi eşim annesi babasıyla görüşüyor ama ben dış kapının dış mandalı ahh bu kardeşin kaç cephede savaş veriyor, haline şükret dostum
Kaç gündür küsüz yine ve yumurtlama haftam. Bu kız nasıl hamile kalsın? Kalsa da nasıl sağlıklı gebelik yaşasın? Bak damarıma bastınız yine

Ya alemsin kuzum en son iki gün önce ilişki oldu bugün ilişki olur inşallah bakalım hayırlısı ama cok güldüm yorumuna

Yok valla ben konunun uzmanı değilim ama bildiğim kadarıyla bir gün dolu bir gün boş olacak şekilde devam edilmeli. Siz ritmi tutturduysanız her şekilde devam edin. Hatta aklında olsun bazı doktorlar sabah ilişki tavsiye ediyor, testesteron daha yoğun salgılanıyormuş. Spermler daha kımıl kımıl oluyormuş. Ben bu ay öyle niyetlenmiştim de kocamın devreler yandı ilişki baskısından. Olacak olanı da kaçırdık. Günlerdir hazır olsun diye bekliyorum (buraya hunili smiley gelecek)

Senin reçeteye "Ben seversem yüzde yüz severim" şarkısını yazıyorum. Alternatif olarak "Ap koydum ap koydum içine de ap koydum kaynanamın adını kuyruklu yılan koydum" da alabilirsin günde bir doz. Yumurtlama haftasında altından girip üstünden çıkıp barışıyoruz cönem

senimi kıskanıyor ne bunlar oğullarınımı paylaşamıyorlar nedir. yahu şu küsmeleri yumurtlama haftası dışına getirin bende sinirlendim bugün işte ama uzatmıyorum bızımkide ztn yapı olarak sinirli bır tartısırsak güle güle yumurtalar valalhi canım Allah hepimize sabır versin inş senın eşinin aileside mantıklı düşüncek hale gelirler ve değerini bilirler

kahkaha attım işyerinde

Hadi darısı gerçek beta hcg nin başınaaa
Var canım
Allah kaynananın evine ateşler salsın Nemrut dağı 1 kaynanan 2. Kocanı da takma Allah aşkına onlar için küsmeyin, boşver yaa
Hahahaha bana yazacağın reçeteyi sormaya korkuyorum

Benim esim sabah ilişki hayatta yapmaz rahatına uykusuna düşkün ilişkiye de düşkün değil zaten bi de senin dediğin gun aşırı iste bir gün dolu bir gün boş benim dediğim iki günde bir oluyor sanırım pazar ilişki oldu çarşamba da olunca galiba öyle offf bıktım şu çocuk bi olsa sadece zevkine sevisicem ahahaha

Sana reçete yok bacıt. Onu da sorgularsın. Senin ipleri komple elime aldım. Doğurtmadan bırakmayacağım Manipülasyon yöntemiyle çocuk sahibi olan ilk kadın olarak Türk jinekoloji tarihine adını altın harflerle yazdıracağız

biz de bu ay sabah değerlendirdik 2 gün olan uykuma oldu

Şu iki günde bir iki güne bir ayrımına Türkçem yetmiyor yeminle. Ben günaşırı yani bir dolu bir boş olması taraftarıyım. Doğrusu kime göre ve neye göre nasıldır onu bilemem. Sabah ben alarm kurup kalkıyorsam o da paşa paşa salacak cendermeleri. Bugün değilse yarın. Bekleriz napalım ama benim işim de zor. Hem adam istekli olsun diyorum, hem duygusal açıdan da tatmin devreye girsin istiyorum hem o ilişkiden çocuk olsun istiyorum. Hem karnım doysun hem pastam dursun, hem cam kenarı hem koridor kenarı olsun Kendime ünlü düşünür Demet Akalın'ın "Kadere inanırım, olacak olacak" cümlesini gönderiyorum

biliyo musun eşim benimle doktorun yanına girmiyor, çok soru soruyormuşum her şeyi sorguluyormuşum adamı şoka uğratıyorsun diyor garibim tabi doktorla merhabası var karısından utanıyor heralde bi de doktordan çıkınca doktor böyle dedi ama bende kesin şu var diyorum ben seni neden doktora getiriyom ki zaten teşhisi koydun yine kendine profesör diyor

lütfen beni hamile yap @terelellidenhalliceyim bilinçaltımı sana teslim ediyorum majesteleri

benim arka fonda da ''ben yoruldum hayat gelme üstüme'' çalıyor

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…