Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Ya bi de sana sorayım pazar ilişki oldu çarşamba olunca bi iki günde bir mi oluyor
Eki Görüntüle 2780311
Hahah benimki de yıldı benim tanı-teşhis koymamdan. Ürologla da beraber görüştük. Adam en sonunda dedi ki "Bak hala soruyor. Söyleyeceğimi söyledim. Dediklerimi yapın işte" Sonra eşime döndü "Sana onu ye bunu iç diye bir sürü şey verecek bak. Sakın karşı çıkma. Teslim ol" dedi ahahhahajs
benim arka fonda da ''ben yoruldum hayat gelme üstüme'' çalıyor
Tüü çaldırdığın şarkıda hayır yok. Değiştir onu değiştir

Senin burcun ne aynı ben de öyleyim işte eşime şu takviye yi iç bunu ye diyorum sürekli, yakında alnımda 3. Bi göz çıkacak bunları içe içe diyor

Peki akıntı geldi sabah ve ovulssyon test böyle çıktı sence bu gece ilişki olursa gec mi kalmış olurum kuzum? Yemekten sonra olmuyor bizde çünkü cok şiş hissediuor esim hep

Eklentiler

• 20210210_125816.jpg
    32,8 KB · Görüntüleme: 31
  • 20210210_125755.jpg
    64,6 KB · Görüntüleme: 32
Ahahaha kahkaha attım çok başarılısın kaptan diğer alternatifi tercih ediyorum kuyruklu yılan sss aslında o barışma turları atıyor da yumurtalarımı da gururla büyütüyorum ben

Hem nasıl kıskanma... Kuzum hepsi yaşını başını almış insanlar, değiştiremezsin. Konuşulmuyor da, dinlemiyorlar hemen bağrış çağrış. En güzeli böyle mesafeyi korumak. Allah benim kocama akıl fikir versin

Kızzz yazık be kıyamam bak barışıcam şimdi. Eline tarağı alıp da gelmiş saçlarımı taramak için canım kocammm

geçen cuma yaptım bişey çıkmadı adetim 35-40 gün arasında gelir hep bu aralık 31 de oldum daha olmadım pıhtılaşma nasıl oluyo kuzum
Pıhtılaşma bozukluğu olabiliyor genetik olarak. Baş ağrısı falan var dedin ya ondan sordum. E sen test birdaha yap bencegelmezze de bir git doktora bakalım neymiş

Senin burcun ne aynı ben de öyleyim işte eşime şu takviye yi iç bunu ye diyorum sürekli, yakında alnımda 3. Bi göz çıkacak bunları içe içe diyor
Yengeç oğlu yengecim ben
Peki akıntı geldi sabah ve ovulssyon test böyle çıktı sence bu gece ilişki olursa gec mi kalmış olurum kuzum? Yemekten sonra olmuyor bizde çünkü cok şiş hissediuor esim hep
Bizim naz yapmamız lazımken hem bir de bunların nazını çekiyoruz ya çok dokunuyor bana. Şişiyorsa soda içsin. Hayret bir şeyler. Benimki de uykum geldi, gözüm acıyor, kolum ağrıyor diye saçma bahanelere sığınıyor canı istemeyince. Bu ne yav

Çok üzgünüm, iki kere yaşadım seni öyle iyi anlıyorum ki.Eğer haftaya gelişmemiş olursa ve kaybedersen tekrarını yaşamazsın inşallah,senin için elimden gelen tek şey bu dua Ben bu sebeplerle tüp bebeğe yöneldim,içimdeki annelik içgüdüsüne engel olamıyorum ve çok istiyorum çünkü.Hakkımızda hayırlısı olsun.Yapabileceğim bir şey olursa,konuşmak istersen yaz.

Yükselenimi bilmiyorum ya. Annem her sorduğumda başka saat söylüyor. Dört tane doğurunca herhalde "Ne uğraşçam bunlarla yea" dedi ve unuttu
Ben de bu yaşıma kadar yükselenim aslan sanıyordum hastane kayıtlarından bulduk doğum saati 9,45 miş yani yengeç oldu anneme normal doğumdan sonra dinlensin diye sakinleştirici yapmışlar 11 de uyanmış bana hep 11 de doğurdum diyordu uyandığı saati söylüyormuş

Senin alçalan burcun da yengeç gibi ya. Fazla anaç ve sahiplenicisin

Hayırlısı olsun. Prp yapılmış mıydı sana? Ya da önerdiler mi?

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…