Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Ben ilk defa duyuyorum haşhaş ezmesini yedin mi daha önce hiç

sabah sabah nasıl yenecek acaba canım o bizler yapıyoruz ama ekmek içine börek gibi sen tatlı kaşı ile ye bari içine birşey katmana gerek yok marketten aldıgın hazır işlenmiştir zaten normal te bari bebekmi var acaba

Kızlar merhaba aşılamanın 13.günündeyim hiç test yapmadım bel ağrım vardı hep 2 gündür arttı ara ara kaasuklarda bir his oluşuyor ama adet gibi değil bilmşyorum akıl verin bat 2 Ekim evde test yapıp negatif yapmaktan o kafa r çok sıkıldım ki içimden yapmak gelmiyor korkuyorum Dr adet geçince gel dedi lan testine beklemelimşyim

Az kalmış canım bence bekle. Kaç defa yapıp üzülmüşsün. Gününü bekle bence.

Günaydın kızlar.. 5 gün letu kullandım bugün 7. Gün yarın kontrolum var akşam bulanık bi akıntı gördüm şimdi de sanki adet olacakmış gibi ağrım var bu normal midir.. geçen ayda letu kullandım ama böyle olmamıştı..

Kızlar kan sonucum cok hızlı cıktı negatif one step marka test almayın bosu bosuna kendimi stres ettim ya of bi daha test yapmıcam
Kaç çıkmış kuzum değerin, sonradan yükselenleri çok gördük burda. Hem üzülme hepimiz için bir doğru zaman var ve o zaman gelecek, hepimiz tadacağız o güzel duyguyu

canım günaydın pekmezle karıştırr

Kızlar kan sonucum cok hızlı cıktı negatif one step marka test almayın bosu bosuna kendimi stres ettim ya of bi daha test yapmıcam
Şoktayım şu anda Asla idrar testi yapmamak lazım o zaman çünkü başka markalarda da duydum bunu Yumurtlama gününü bilmiyorsun belki geç döllenme olacaktır canım dur üzülme adet olmadıkça

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…