Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Aynen işte ben de mesela hamileyim derken inandırıcı gelmiyor bana hadi ordan diyorum kendime ama hamile olacağım demek daha gerçekçi geliyor, o konuda bile kendimle inatlaşıyorum

Son düzenleme:
Sağlıcakla gelsin miniş canım hayrlı olsun

Aynen işte ben de mesela hamileyim derken inandırıcı gelmiyor bana hadi ordan diyorum kendime ama hamile olacağım demek saha gerçekçi geliyor, o konuda bile kendimle inatlaşıyorum
ozaman olacağım demede . sabah atmsıtım ya ben doğurganım rahimim yei,ni bir hayata hazır üreme sistemim sağlıklı çalışıyor gibi cümleler

İnşallah kuzum inşalllaahh bende güzel haberler vermeyi istiyorum çok

Çok güzel hiçbir sorun olmasa da 1 yıl 2 yıl ve hatta 3 yıl bile olmayabilir olasılık düşük olsa da. Bu kadar iyiyse sonuçlar henüz zamanı gelmemiştir doktorun dediği gibi aşılamanın ekstra bir yüzdesi çok olmuyor zaten inşallah en kısa zamanda güzel sonuçlanır
Aynen işte ben de mesela hamileyim derken inandırıcı gelmiyor bana hadi ordan diyorum kendime ama hamile olacağım demek daha gerçekçi geliyor, o konuda bile kendimle inatlaşıyorum
Hahaha inatçılık iyidir boşver bildiğinden şaşmamak bazen hangisi daha mantıklı geliyorsa onu yap karamsar olmadan gerçekçi bir umut olsun hepinizde inşallah
Canım olur bence bazen hiç akıntı da olmayabilir ama bence sayılır dediğin de. Değerlendir gitsin

Tabii ki sayılır kuzum. Hiç kimsenin hiçbir durumda yaşadığı aynı olmaz. Ben aylarca o yumurtlama akıntısını hiç görmedim yani yapısı hep farklıydı. Bi tek geçen ay yumurta akı gibi oldu şaşırdım hatta. Sen rengine yapısına falan takılma, çalışmalara devam, aşkla

Tamma kuzumm
Yoruldum be Random

Yirmi değil kuzum 45 benim sonucum. cok sagol açıklaman için inşallah bakalım bi sonraki regl de gel dedi hayırlısı

Benim doktor valla bi tuhaf diğer dr gliforu sakin bırakma pko yu insülin direnci baskılar demisti bugün bu dr a sordum glifor u gunde kac alayım diye hic almasan da olur bence gereksiz dedi prof ama değişik bi tarzı var minseo

İnsülin direncine baktı mı peki valla ne bilim dediğin gibi her doktor farklı teoriye inanıyor peki sorunu ne olarak tespit etti? Benim doktor da insülin direnci için ilaca gerek yok sağlıklı beslen demişti ama benim çok yüksek değildi

Kontrole gittim bu arada kizlar bi kaç saat önce rahim güzel tupler acik regl olunca gel klomen verecem dedi alti ay olmazsa klomen ile aşılama dedi hocam regl olmuyorum ben dedim on gün bekle olmazsan tarlusal al gel dedi sonra catlatma iğnesine de karşıyım falan dedi yumurtlama tedavisinede ya pek inanmıyorum ama deneriz dedi değişik bi adam hep beni bulur

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…