Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
İnsülin direncine baktı mı peki 🤔 valla ne bilim dediğin gibi her doktor farklı teoriye inanıyor peki sorunu ne olarak tespit etti? Benim doktor da insülin direnci için ilaca gerek yok sağlıklı beslen demişti ama benim çok yüksek değildi
Benim bariz insülin direncim var kuzum ama herhalde cok daha yüksek olmasini istiyor

Tamma kuzumm

Yoruldum be Random :KK43:
İnan ben de yoruldum kuzum 😔 özellikle regl olduğum o bir hafta hayattan soğuyorum, her şeyden vazgeçesim geliyor. Yumurtlama haftası yine bir umut ayağa kalkıyorum. Böyle dengesiz bir ruh hali sürekli. Allah geciktiriyorsa, güzelleştiriyordur. En hayırlısıyla, en doğru zamanda gelecek mucizemiz inşallah 🙏🥰

Kontrole gittim bu arada kizlar bi kaç saat önce rahim güzel tupler acik regl olunca gel klomen verecem dedi alti ay olmazsa klomen ile aşılama dedi hocam regl olmuyorum ben dedim on gün bekle olmazsan tarlusal al gel dedi sonra catlatma iğnesine de karşıyım falan dedi yumurtlama tedavisinede ya pek inanmıyorum ama deneriz dedi değişik bi adam :KK48: hep beni bulur
Neye inanıyormuş peki 😆

Kızlar selam, iğneyi dün öğlen bir buçukta vurdurdum ama hiç ağrım olmadı şu saate kadar normal mi sizce? Genelde iğneden sonra ağrı oldu diyorlar.. Çatlamadı mı acaba

Sen ilacına devam et yine de canım zararı yok gliforun hatta imkanın varsa bi de dahiliyeye görün istersen elinde şeker sonuçların varken
Cok ağrım var haftaya giderim artık kuzum aslında haklısın ama burada pek iyi dr da yok malum küçük bi yerdeyim. Yok bırakmam doktor gerek yok dedi ama bence kullanilmali . Catlatma iğnesi de vermez kesin ama ben bi şekilde isteyecem prolaktin için ilac vermese de catlatma iğnesi önemli

Cok ağrım var haftaya giderim artık kuzum aslında haklısın ama burada pek iyi dr da yok malum küçük bi yerdeyim. Yok bırakmam doktor gerek yok dedi ama bence kullanilmali . Catlatma iğnesi de vermez kesin ama ben bi şekilde isteyecem prolaktin için ilac vermese de catlatma iğnesi önemli
Çatlatma iğnesi de herkese yaramıyor kiminde kist yapıyormuş iki ucu b*klu değnek keşke gerek olmasa da bu ilaçları hiç kullanmasak 😕

İnan ben de yoruldum kuzum 😔 özellikle regl olduğum o bir hafta hayattan soğuyorum, her şeyden vazgeçesim geliyor. Yumurtlama haftası yine bir umut ayağa kalkıyorum. Böyle dengesiz bir ruh hali sürekli. Allah geciktiriyorsa, güzelleştiriyordur. En hayırlısıyla, en doğru zamanda gelecek mucizemiz inşallah 🙏🥰
Valla aynen regl oldum tamam sıkıntı yok bi daha ki ay devam diyorum. 5gün regl bitene kadar iki göz iki çeşme hormonlar tavan. Rabbim hepimize hayırlı haberler almayı nasip etsin inşallah 🤲

Soğan suyu enfeksiyonu mu atıyormuş
Hem enfeksiyonu atıyor rahmi temizliyor hem de yumurtalara faydalıymış. Çok okudum aylarca yıllarca olmayıp soğan kürünü denediği ay hamile olanları. Zararı olmaz nihayetinde yaa denemekte fayda var ☺️ çok yüklenmicem zaten. 15 gün diyorlar mesela, ben 1 hafta yapıcam yumurtlamayı görene kadar. Hem diyorum düşükten sonra iyi gelebilir. Bu ay kanamam hiç normal değil çünkü

Hem enfeksiyonu atıyor rahmi temizliyor hem de yumurtalara faydalıymış. Çok okudum aylarca yıllarca olmayıp soğan kürünü denediği ay hamile olanları. Zararı olmaz nihayetinde yaa denemekte fayda var ☺️ çok yüklenmicem zaten. 15 gün diyorlar mesela, ben 1 hafta yapıcam yumurtlamayı görene kadar. Hem diyorum düşükten sonra iyi gelebilir. Bu ay kanamam hiç normal değil çünkü
Belki öbür ay ben de denerim 😄 ama içebilir miyim emin değilim 🤮

Kızlar R Random3 ve minseo minseo ben yıllar önce denemiştim soğan kürünü. Üstelik böyle şeyleri hiç sevmem ama zorlaya zorlaya içiyordum valla. Tadı çok kötü değil ama burnunu tıkayıp içince daha kolay oluyor çünkü koku da etkili. Bende ara kanama yaptı olmaması gereken şekilde çünkü doğum kontrol hapı da kullanıyordum çok düzenli gidiyordu. İşte kiste her şeye iyi geliyor diyorlar ama her durumda iyi olmuyor hormonlara zarar verebilir yine de emin olamıyorum o nedenle 🙄

X