Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Çok sevindim valla benim de içim çok rahatlamıştı kesin tüpler tıkalı diyordum. Evet sanırım genelde perde gibi bir şey olursa o belli oluyor polip yüzeysel bir şey olduğu için hsgde çıkmaz sanırım. Öyle dediyse öyledir doktor da zaten çok sıkıntı yaratan bir şey de değil çoğunlukla.

E2nin de bu kadar oynadığını bilmiyordum. Benim de baya düşük geldi bana ama doktor iyi dedi

Kesinlikle umut tacirliği yapmak hiç etik değil ama en çok yapılan alanlardan biri. İnsan işin içine girince daha iyi anlıyor. Aklımızda olur mu olmaz mı sorusunun yanında hep acaba para için mi böyle diyorlar para için mi öneriyorlar düşünceleri hep kalıyor ister istemez.

Bağımsız doktorlara nedense daha çok güveniyorum, ama ilk aşamada çat diye tüp bebek diyenlere de baştan çok güvensem bile uzaklaşıyorum. İnşallah bu süreçte doğru insanlarla karşılaştırır Allah hepimizi inşallah bir an önce düzene girer
Çıkmadı canım daha ya heralde yarına kaldı
Hay Allah ya aslında 1 2 saate çıkan bir sonuç neden böyle oldu ki?

Ooo maşallah valla bende hiç belirti yok bekliyorum sadece

İnşallah canım çok sağol

Ben de 2 ay aynı tedaviyi gördüm her şey çok iyiydi ama olmadı 3. Ay doktor tedaviyi kesti şuan normal denicez ilaç vermicem dedi. Nasibimizde yokmuş demek ki
Nasibinizde yokmuş değil. Doğru zamanda gelecekmiş. Bak hala kendine olumsuzu aşılıyorsun yav. Sana bir başka bilimsel açıklamayla geldim bu sefer. Bunu da oku olur mu?

Gözün aydın. Atlattığın için de geçmiş olsun. Bakarsın birçok kişide olduğu gibi sende de doğal yoldan gebeliğin kapısını açar rahim filmi

Tamam örtmenim ya kızma
Ben de çok yaparım. Senin yaptığını gördükçe kendime de kızıyorum. Sana dediğim günden beri olumlamaya devam ben. Kendi kendimize hatırlatmamız lazım. Farkında olmadan ağız alışkanlığıyla olumsuz kurduğumuz cümleler zihnimizin öyle olumsuza şartlanmasına sebep oluyor. Sonra o da diğer organlara "Amaan salın bunun çocuğu olmuyormuş zaten" diyor. Böyle düşünürsen kendini dürtmek daha kolay oluyor

Evet, benim eşim hep şey der mesela "ikimizde de sorun yok zamanını bekliyor"

yildizsavascisi Bana da minseo 'ye dediği gibi tek başına prolaktin yüksekliği engel teşkil etmez dediler ve eşimde de morfoloji ve sayı sıkıntısı var. Buna rağmen 31 çıktığında ilaç vermediler. Sınır sayılır dedi doktor. İçini rahatlatacaksa eğer benimki bir ara 103'e kadar çıktı. Endokrin uzmanına yönlendirdiler. Üç gün boyunca hiç bir ilaç kullanma tahlili tekrar et dedi. 47'ye düşünce yine ilaç vermediler ta ki 50.5'a çıkana kadar. Bir ay ilaç kullandım. 5.7'ye düşmüş. Merak etme 20 hiç yüksek bir değer değil. Doktorun tekrar tahlil ister gerekli görürse. O istemez ve için yine rahat etmezse de sen söylersin tekrar. Kuru incir yeme. Bir de göğüslerine fazla dokunma. Özellikle de göğüs ucunun uyarılması yükseltiyormuş.

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…