Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Aynen bak hatırlıyorum sana sormustum bu ay olmaz muhtemel demiştin . Geçen ay hep test yapmıstık. Bu ay gunun geçince yapmışın bende ovülasyon felan almadım bu ay doktor bakcak zaten doktora teslimim
En güzeli böyleymiş valla kuzum boşa stres yapıyoruz ben kan verdim şimdi sağlık ocağında ama yarın çıkar dedi annemi aradım birazdan onunla özele gidip vericem

hadi yaa inşallah geç döllenme falan olmuştur hayırlısı olsun canım
Gunaydin minnoslarrrr
günaydın güzel anne

hadi yaa inşallah geç döllenme falan olmuştur hayırlısı olsun canım

günaydın güzel anne
Sanmıyorum artık canım çok nadir olan bir şey o yüzden bana olmaz gibi geliyor belki bu ay eşim tedavş olursa ya da herhangi bir takviye alırsa olur, normal yolla anne olmam şuan için mucize Hayırlısı olsun yarın öbürgün olurum diye düşünüyorum olmazsam haber ederim

Kızlar ben şimdi sağlık ocaginda kan verdim ya bide özelde versem sorun olur mu?
Sorun olmaz ama gerek yok canım bosuna kan vermene... saglik ocaginda tum testler yapilmiyor zaten sonuc ciktiktan sonra istedgn tahlili ozelde verirsin.. suan tekrar vermene gerek yok .. yani bence ama sen bilirsn

Sorun olmaz ama gerek yok canım bosuna kan vermene... saglik ocaginda tum testler yapilmiyor zaten sonuc ciktiktan sonra istedgn tahlili ozelde verirsin.. suan tekrar vermene gerek yok .. yani bence ama sen bilirsn
Sonuç yarın çıkacak dediği için vermek istedim öğrenmek istiyorum bir an önce

dün geceki yoğun bel ağrımdan sonra daha iyiyim havada güzel bugun antalyada siz nasılsınız nasıl geçiyo hamile günleriniz ?
İyiyim canim sukur..
Hamilelikte guzel gidiyor bir sorun yok sukurler olsun
Topige yeni mi geldin daha once gormedim sanirim.ya da gozumden kacmis.olablr eger oyle ise hosgeldin umarim.bir an once gebe kalirsin

İyiyim canim sukur..
Hamilelikte guzel gidiyor bir sorun yok sukurler olsun
Topige yeni mi geldin daha once gormedim sanirim.ya da gozumden kacmis.olablr eger oyle ise hosgeldin umarim.bir an once gebe kalirsin
evet birkaç gün oldu üye olalı ama bağımlısı oldum gerçekten hepiniz bibirinizden tatlısınız .

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…