Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
bu ay büyük hissediyorum güzel haberler çok olacak
sayfayı açarken şimdi bende onu düşündüm biliyomusun şubat harbi çok bereketliymiş şubat topiğide çatır çatır hamile maşallahh . bu ay kalmayanı dövüyorlar off bian once cuma olsada doktora gitsem

Günaydın canım Benim 17 Şubat. 5.ay

Benim daha var gunume bu sabah negatifti umut var mi diye sormak istedim tesekkurler

Son bir hafta niye gecmez ki
Yine de test yaptim sabah tek cizgi Burda cogu arkadas regliden 4-5 gun dahi once gorebiliyorlar diye bir heves yapıyorum bende ama biliyorum gunum gelene kadar umut var ama başaramıyorum bunu

Yine de test yaptim sabah tek cizgi Burda cogu arkadas regliden 4-5 gun dahi once gorebiliyorlar diye bir heves yapıyorum bende ama biliyorum gunum gelene kadar umut var ama başaramıyorum bunu
Boşuna stresmis gerçekten bu ay hiç aklıma bile gelmedi kaynanam rahatsızdı yumurtlama günümü bile bilmiyorum toplasan 6 7 kere ilişki oldu ama kalmışım stres çok etken bence

Canımm ben daha önce yazmıştım ama regliyi ben erken olmuştum ya şimdi 2. Regliyi bekliyorum. Tahminen çarşamba iğne vurulurum kısmetse 18ide bat olur

Boşuna stresmis gerçekten bu ay hiç aklıma bile gelmedi kaynanam rahatsızdı yumurtlama günümü bile bilmiyorum toplasan 6 7 kere ilişki oldu ama kalmışım stres çok etken bence
Aynen bak hatırlıyorum sana sormustum bu ay olmaz muhtemel demiştin . Geçen ay hep test yapmıstık. Bu ay gunun geçince yapmışın bende ovülasyon felan almadım bu ay doktor bakcak zaten doktora teslimim

BAT'taşım dayanmalıyız
Biz de günlerimizi değerlendirdik şimdi bekleme kısmındayım. Allah'ım inşallah hayırlısıyla bu ay nasip eder.

Kızlar benim bat tarihi muhtemel bıkac gun geriye gelcek program sallıyor cunku. Bakalm cuma doktora gideyim iğnemi verir yoksa benim kendi catlıyor diye buse yapmaz belkıde ona gore bakarım tarihi

Bu ay mecburuz şubatta keramet var allahım bizi de gör
Günaydın canım Benim 17 Şubat. 5.ay
Günaydın canım ekledim listeye

@venushatun28 canım sen kan vermiştin sonucun ne oldu ?
Canım benim işler çok karışık asla doğru hesap yapamıyorum nefret ediyorum pko dan herşeyim düzensiz, eğer doğru hesap yaptıysam 9.günü kan verdim ve 1.20 çıktı negatif dedi doktor daha da gitmedim bakmadım da test yapasım da yok yarın öbürgün adet olmazsam belki yaparım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…