Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Kızlar bendeki şansa bakın burdaki özel hastane kapatılmış 😂
Screenshot_2021-02-02-11-42-15-763_com.android.chrome.jpg

Kızlar merhaba bende 17 aydır evliyim ilk günden beri istiyoruz ama hiç gebe kalamadım hormon testi kan değerlerine falan bakıldı sonuçlar iyi çıktı tek sorun pko var bende oda gebeliğe engel değil dedi doktor bu ay femaraya başlattı adetin 5 günü başladım 5 gün kullandım gittim ama yumurtalar büyümemiş 2 gün daha kullan bırak dedi birde rahim kalınlaşsın diye estrofem verdi sabah akşam 2’şer doz al dedi çarşamba tekrar kontrole gidicem..Aranızda Femara kullanan oldu mu benim yumurtaları büyütmedi işe yaramıyor mu acaba 🙁
Ben kullandım canım 2 yumurta büyüdü ama gebelik oluşmadı

İyiyim kuşum, izmir de sıradan geçen günler dün bütün gün deprem, bugün de sel bastı her yeri 😂 öyle idare ediyoruz 😬 sen napıyosun nasılsın kız annesi 😄
Duydum kuzum cok gecmis olsun bir an evvel normale donmesi dilegi ile 😔 Izmir resmen show yapıyor 😁tovbeee...
Ne yapayim bende calisiyorum ayni ev is, is ev o kadar😂

Aynen canım show must go on 😂 aynı ynı ben de her sabah küfrederek işe geliyorum🤐
Valla bende oyle her sabah kufrediyorum kalkasim gelmiyor 😂😂 su haftam dolsa da 3^4 ay evde yatsam.diyorum sonra nereye yatiosun be heyyyy bunlar iyi günlerin diyorum icim surekli bir.çatışma halinde 😂😂😂

• Beğen
Reactions: niw
X