Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Merhaba bende çarşamba gidicem doktora ovulasyonla takip ediyormusunuz siz, ben femarayı 6 gün kullandım bugün ovu testi yaptım ama hala büyümemiş yumurtalar Çarşambaya kadar büyürmü ki umudum kalmadı

Arkadaşlar kafam çok karışık ne düğünü bilmiyorum ve sizden yorumlarınızı almaya geldim. Benim son adet tarihim 29/11/20. 30 günde 1 adet görüyorum. Ve bu ay gecikme yaşadım DHA önce ki aylarda da olurdu ama bu sefer adet tarihime 1 gün kala böyle pembemsi akıntıyla karışık bı lekelenmem oldu. Ve düne kadar hala ufak ufak kahve pembe lekenlemelerim oluyor 2 gün önce test yaptım ama negatif sizce yeslesme kanaması olabilir mi. Bu tarz lekelenmeler yaşayıp hamile kalanlar var mı ? Bende bu yıl anne adayı olmak isteyenlerden birisiyim inşallah

Hmm insülin direnci olanlar kiloya yatkın oluyor dimi çabuk alıyor veremiyorlar bildiğim kadarıyla?
İnanır mısın hiç kilo sorunun yok yıllardır sabit bi kilodayım benim ya dengesiz beslenmem uzun süre aç kalmam ya da kimyasaldan sonra Tsh ımın yükselmesi ins direncini çıkardı diye tahmin ediyorum canım

Merhaba bende çarşamba gidicem doktora ovulasyonla takip ediyormusunuz siz, ben femarayı 6 gün kullandım bugün ovu testi yaptım ama hala büyümemiş yumurtalar Çarşambaya kadar büyürmü ki umudum kalmadı
Merhaba evet ovu testi yapıyorum çok yeni kullanmaya başladım pek anlamıyorum o yüzden 2 gündür yaptım sanki bugun yaptığım daha koyuydu pik değildi akıntı da oldu dünden beri belki yarın ki teste daha koyu çıkar en iyisi ultrasonda görmek hiç canınızı sıkmayın ilaç illa etki eder femarayı daha iyi diyorlar yorumlarda.. İnşallah güzel sonuçlar alırsın

İnş cnm ben femarayı kullandığımdan beri kasıklarım bayağı ağrıyor ilacın etkisi galiba ayrıca estrofem de kullanıyorum rahim kalınlaşsın diye inş bu ay mucizem gelir artık bu aydan çok umutluyum Allahım isteyen herkese versin

Hmm anladım canım, benim hep tsh sorunum vardır kilo sorunum da muhtemelen direncim var kesin var. Peki direnç var diyelim ilacın zararı olmuyor heralde baya kişi bebek düşünürken kullanıyor?

İşte o Rahim için olan ilacı vermedi benim mini minnoş doktorum benim de kafam oraya takılıyor klomen duvarı inceltiyormuş o yüzden destekleyici veriyorlarmış sanırım.. Neyse artık hayrılsı diyelim napalım çarşamba günü inşallah görürüz üç beş tane yumurta

İnş görürsün cnm rahim kalınlaşırsa bebek daha iyi tutunur dedi doktor benim de ilk tedavim bu oyüzden herşeyi soruyorum klomen ne işe yarıyor

Ya senle hikayelerimiz çok benziyor inşallah benim hikayem de mutlu sonla biter bu arada seni listeye eklicem yarın sen olmucak diye sildirmiştin ama
Ay evet sil beni demiştim yalnız her şeyi ve herkesi nasıl hatırlıyorsun vallahi ya bilgi işlem gibi kadınsın Darısı başına inşallah tüm kalbimle dua ediyorum

İnş görürsün cnm rahim kalınlaşırsa bebek daha iyi tutunur dedi doktor benim de ilk tedavim bu oyüzden herşeyi soruyorum klomen ne işe yarıyor
Doktoruna güven inşallah ilk denemede tutar destekleyici ilaçla da tutunur klomen de aynı femara gibi yumurta geliştirici ilaç ben de ilk defa kullanıyorum yarın son günüm.. Bugun ki ovu testimide atıyorum sana

Eklentiler

• IMG_20210202_001614.jpg
    91,2 KB · Görüntüleme: 67
Doktoruna güven inşallah ilk denemede tutar destekleyici ilaçla da tutunur klomen de aynı femara gibi yumurta geliştirici ilaç ben de ilk defa kullanıyorum yarın son günüm.. Bugun ki ovu testimide atıyorum sana
Az kalmış sanki bir iki güne koyulaşır cnm,ben çöpe attım benimki de buna yakındı yarın fırsat olursa akşama doğru tekrar yapıcam umarım koyulaşır

Hmm anladım canım, benim hep tsh sorunum vardır kilo sorunum da muhtemelen direncim var kesin var. Peki direnç var diyelim ilacın zararı olmuyor heralde baya kişi bebek düşünürken kullanıyor?
Yok canım hatta yumurtalıkları besliyor şeker hapı daha çok faydası var
Ay evet sil beni demiştim yalnız her şeyi ve herkesi nasıl hatırlıyorsun vallahi ya bilgi işlem gibi kadınsın Darısı başına inşallah tüm kalbimle dua ediyorum
Asla unutmam benim adım iloveme amiiiiiiiin inşallah canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…