Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Demi normalde adet olacakmış gibi sancım vardı ama dün gogsmun üstüne yatamadim acaip ağrıyor ondan suphlndm ilk idrar değil bide 4 de uyandım şimdi aklıma geldi yapım dedim 1 dk bile sürmedi çıktı elim ayağım titriyor
Canım bu ay daha onceden idrar testi yapmışmıydın ? Bu sabah ki ilk mi ?

Uykusuz ve yağmurlu bir güne günaydın 😖 Jane Jetgil Jane Jetgil nasıl oldun problemi çözebildiniz mi?
Günaydınn canım çözdük 😂 aslında ben hala trıpteydimde bıyere ugramamız gerekıyodu bole alttan alttan sırnaşmalar kedi gibi olmalar felan derken bi baktım konusuyorz😂 ıstedıgm kadar trip atamadım ama dedim duygu uzatırsan yumurtlama günleri kaçar 😂😂😂😂

Günaydınn canım çözdük 😂 aslında ben hala trıpteydimde bıyere ugramamız gerekıyodu bole alttan alttan sırnaşmalar kedi gibi olmalar felan derken bi baktım konusuyorz😂 ıstedıgm kadar trip atamadım ama dedim duygu uzatırsan yumurtlama günleri kaçar 😂😂😂😂
gördün mü bak kendini heba ettiğine değmedi bu erkekler böyle çocuktan farksız çok ciddiye almamak lazım :KK70:

Canım bu ay daha onceden idrar testi yapmışmıydın ? Bu sabah ki ilk mi ?
Hayır ilk defa yaptım reglim dündu olmadım hayır gece 4 te uyandım 2 3 kere gittim lavaboya aklımda yoktu gogslerim çok şişti ağrıyordu yatamadım ağrısndan bu ay çok ilişki olmadı olmamistr diye yapım aman dedim pat iki çizgi 😱

merak etme bu sefer yanılcak kadar şüpheli değil testin hadi bize güzel haberlerle gel :KK49:
IMG_20210202_083245.jpg

İnşallah canım insallahhhhhh

X