Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Kızlar merhaba bende 17 aydır evliyim ilk günden beri istiyoruz ama hiç gebe kalamadım hormon testi kan değerlerine falan bakıldı sonuçlar iyi çıktı tek sorun pko var bende oda gebeliğe engel değil dedi doktor bu ay femaraya başlattı adetin 5 günü başladım 5 gün kullandım gittim ama yumurtalar büyümemiş 2 gün daha kullan bırak dedi birde rahim kalınlaşsın diye estrofem verdi sabah akşam 2’şer doz al dedi çarşamba tekrar kontrole gidicem..Aranızda Femara kullanan oldu mu benim yumurtaları büyütmedi işe yaramıyor mu acaba

Kızlaarrr ikidir cinsel ilişki sonrası kanamam oluyor akıntıyla karışık neden olabilir yaa ilk kez böyle bişeyle karşılaşıyorum adetim salı günü bitti acaba tam bitemedi mi anlamadım ki ilk 2 gün yoğun kanama yaşamıştım ondan sonra hep lekelenme tarzında olmuştu daha önce öyle olmazdı ne oluyor anlayamadım çalıştığım içinde sürekli izin kullanamıyorum böyle bi durumla karşılaşan oldu mu acaba

Ben kullandim uc donem ,senden farkli olarak benim reglimin 3. gunu baslatiyordu toplam 5 gun reglimin 13-14.gunleri artik yumurtanin gelisimine gore ,çatlatma ignesi yapiyordum.bende de pco var ama ben herhangi bir sonuc alamadim ben

Bende femara kullandım bu ay yarın catlatma iğnesi olucam inşallah büyümüştü benimki

Günaydın canım, o kadar mı kötü kavga ettiniz ? değerlendiremiyeceğin kesinse bu ay içme boşu boşuna bence

Günaydın canım, o kadar mı kötü kavga ettiniz ? değerlendiremiyeceğin kesinse bu ay içme boşu boşuna bence
Muhtemel değerlendiremeyiz o inat ben inat. Herzaman alttan alırım ama almak istemiyorum alttan gönlümü almazsa zaten asla barışmam bebek düşüncesinden bile vazgeçtim zaten. Bu ay ben ilaca başlamışken benım gonlumu almıyorsa bidaki ay korunurum

Kızlar bu ay ilk defa erken yumurtladım, normalde pazar pik+pazartesi çatlama olması gerekiyordu ama benim cumartesi pikti. Bu ay aşırı akıntım oldu 1 hafta süren perşembe sabahı değerlendirmiştim en son, cuma akşamı şiddetli bel ağrısından pik olacağını anladım. Cumartesiyi değerlendiremedim eşim şehir dışında olduğu için. Dün çatlamayı ve bu sabahı değerlendirdim inşallah işe yarar

eşşekliği eden oysa alttan alma zaten boşver, hatasını anlayıp o sana gelsin yumurtlamana kaç gün var tahminen ?

eşşekliği eden oysa alttan alma zaten boşver, hatasını anlayıp o sana gelsin yumurtlamana kaç gün var tahminen ?
Yok ya almıcam o da inat oldugu için sürer bi süre böyle işte bile zor duruyorum uyumak ıstıyorum sadece kendimi okdr yorgun okdr mutsuz hissediyorum İlacın bitmesine üç gün var heralde ondan bı iki gün sonra yumurtlarım dıyorum Takvime göre ayın 11i ama değişiyor yada doktor iğne felan verirse bılmıorum cuma kontrolüm var normalde

az kalmış bitmesine de o zaman kesme artık ilacı bitir belli olmaz belki barışırsınız hem yumurtaların klomene nasıl tepki veriyor görmüş olursun

Aynen enazından ilaçla ne duruma geldiğini görürüm. Zaten bu stresle hamile felan kalamamda
Canim tabi sizin hayatınız ama bence ilaci kesme yumurtalara nasıl etki edecek gor bir de kari koca arasında sorun olunca cok büyük gibi geliyor bizlere ama bi bakmışız herseu düzelmiş yani oluyor karı koca arasında belki de barışirsin hemen

Insallah canm bu sefer bakarsin gercekten olur dualarim sizinle

İstemiyorum şuan zaten barışmak ilaç bitene kdar gitsin böyle bakalm sonrasını gorcez zaten

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…