Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Canım ilacını mutlaka bitir, ilacı aksatma. Biz de eşimle sık sık tartışıyoruz, hatta bu çocuk meselesi yüzünden aramız iyice gerildi. Seni çok iyi anlıyorum. Sen stresli olduğun için senin stresin ona da yansıyordur.. Affedici ol, büyüklük sende kalsın.. Umarım aranız düzelir ve ovülasyon günlerini de değerlendirirsiniz.

Cocuk için üzülüyor kavgamız o konuda olmuo ama bu başka yani kırıyor kırdıgını duzeltcegıne dahada kırıyor. Hıc valla ugraşamam ya. Hayırlısı hakkımızda bakalm bu ayda bole olsun

minseo canım bence değerlendirmişsiniz öncesini sonrasını mutlaka denk gelmiştir bir tanesi. Öncesinde hazır olunca spermler daha iyi oluyormuş yani perşembe günkünden olması baya mümkün hadi inşallah

Jane Jetgil bence ilacı yarım bırakma bütün bünyen alt üst olur yani adetin belirli günü başlayıp bitiriyorsun döngünü de olumsuz etkiler değerlendiremeyecek olsan bile kullan bence. Kavga sebebinizi de bilmiyorum ama sağlık her şeyden önemli böyle büyük kavgalarda birine bir şey olsa diye pişmanlık yaşarım ben hep. Bence iki taraf da bunun farkında olup ılımlı yaklaşmalı diye düşünüyorum

Ben hep oyleyım işte kavgada etsek aman sabaha çıkamazsak derim hep ılımlıyımdır haklı da haksız da olsam alttan alırım . Ama nazende olmuyor ya bazende karsındki farkında olcak gönül almasnı bilcek hatasını hatayla kapatmıcak. Sevgiden süphem yok Allah bozmasın ama bazen yetmyo ıste. Ilımlı olmak istemiyorum busefer

Yarar canım inşallah zaten spermler 3 gün yaşıyormuş hem bildiğim kadarıyla öncesinden içeride sperm olması yumurtalar için daha iyi

Kızlar bugün bat günüm ve test yaptım, pozitif 4-5 gün önce çok silik bir test yüklemiş ama rengiyle çok oynadığım için umudum yok demiştim... şimdi de kimyasal olmasın korkusu sardı beni... kimyasal yaşamış olanlar beni anlar çok korkuyorum kızlar bana dua edin, ben de hepimiz için sağlıklı gebelikler istiyorum Allah’ımdan Sorularınız varsa cevaplarım

Eklentiler

• 59894CFF-A52A-465E-89FF-BA9850A38862.jpeg
    28,8 KB · Görüntüleme: 42
Yaaaaa canımmm gozun aydın Allah kucağına almayı nasip etsin ne mutlu bir haber

Evet haklısın konuya göre değişiyor tabi ki bu zaten tek taraflı olmaz kesinlikle hep aynı taraf uğraşır geri adım atarsa olmaz

İstemiyorum şuan zaten barışmak ilaç bitene kdar gitsin böyle bakalm sonrasını gorcez zaten
Kuzucum seninle aynısını ben de yaşadım bu ay, tam yumurtlama öncesi birbirimize girdik. Ben zaten düşük yapmıştım çok hassasım ve o kadar kırıcı bişey söyledi ki, seni asla affetmicem dedim hatta. Ve vazgeçtim o gün bebek düşüncesinden. Demek ki hayırlısı buymuş Allah nasip etmemiş bile dedim. İkimiz de çok inadız. Ama hiç ummadığım bi şekilde geldi sonra çok özür diledi falan.. Eşin de senin hassasiyetini düşünüp sakinleşince gönlünü alacaktır mutlaka. O yüzden sakın bırakma ilacını
Çok sevindim tatlım. Kötüsünü değil, iyisini düşün.. Sağlıkla ilerleyecek bu sefer. Hem kimyasal olsa koyulaşma görmezdin. Hayırlı olsun gözün aydın

Sanmıyorum canım ya inadı inattır onunda anca kac gün geçerde öyle . O da geçerse . Aşırı bitkinim vallahi işe geldim öyle pasakül sinirden spor ayakkabı gıymısım ayaklarım donuyor ayrı dert . Biri beni yatagıma koysa uyusam günlerce.

Allah tamamına erdirsin canım hayırlı olsun

minseo canım bir şey soracağım, klomen ilacım yarın bitiyor ama benden dün akşam afedersin şeffaf kaygan akıntı geldi yumurta çatlıyor mu yoksa ilaç mı yapıyor? Bugun adetimin 8.günü

Ben kullandim uc donem ,senden farkli olarak benim reglimin 3. gunu baslatiyordu toplam 5 gun reglimin 13-14.gunleri artik yumurtanin gelisimine gore ,çatlatma ignesi yapiyordum.bende de pco var ama ben herhangi bir sonuc alamadim ben
Bende ilk kez bu ay kullandım eğer işe yaramazsa bi daha kullanmak istemiyorum hormon ilacı sonuçta

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…