Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Benim doktor senın test iyi eşinin iyi olcak er geç dedi. Ovü testi kullandım dedim yumurtlamyı gormus olman lazım dedi evet dedim. Yani bir sıkıntın var demiyor hiç . Cuma gittigimde konuscam bende. Hanı duygu su su sıkıntın var demedi. Sanırım süreci hızlandırmak için klomen verdi . Bende cuma anlıcam bakalım baska hıcbı ılac vermedı bakalım cuma ne durumda olcak yumurtalar belki ona göre verir doktorum cok konuskan değil ama guvenıyorum tedaviye başlamak ıcın bı engel yok dedi ultrasonla baktı

Canım kolay degil ,insallah hepsini unutturacak bir minnoş annesinin kucagina biran once gelir

İşte canım sonu kötü olacak diye olmasın daha iyi olur diyomuşsun bak. Uzaklaşınca herşey ne güzel yoluna girmiş. Benim de ilk dr kontrolüm yarın, her gece rüyamda ya kanamam oluyor, ya endişeli rüyalar görüyorum bebekle ilgili. Ben de şimdi bu kötü senaryolarla şavaşıyorum ama kötü düşünceleri uzaklaştırıp teslimiyete sığınıyorum ancak o şekilde baş edebiliyorum bu duygularla. Hani sporculara derler ya önce başardığını, o madalyayı aldığını hayal et, beynini gerçekleştireceğine inandır önce diye. Şimdi öyle yapmaya çalışıyorum. Herşey hepimiz için çok güzel olacak inşallah inanıyorum buna

Hadi hakkında hayırlısı olsun inşallah

Güzel haberlerini bekliyorun

Düşünce gününü acı da olsa tecrübe etmişsin Allah bir daha acı yaşatmasın sana bebeğini sağlıkla al kucağına Sizde sperm sorunu varmıydı yanlış mı hatırlıyorum.?

Ya bende ilk başlarda öyleydim hemen hamile kalacağımı zannediyordum sıkı sıkı da korunuyorduk. Kpss ye hazırlanıyordum hamile kalmak istemiyordum o yüzden bir kere kondom yırtıldı eyvahlar olsun bizde bir telaş Ay hesaplıyorum falan sınavda 8 aylık olurum ben nasıl oturcam sırada sığmam ki falan diyordum Sonra korunmayı bıraktık ama olmadı. İşler öyle değilmiş meğer dediğin gibi bebekte hala benim hazır olmadığımı düşündüğü için gelmiyordu belki de Şimdi hazırız yavrucum istediğin zaman gel diye geziyorum 2,3 gündür bide karnımı sevmeyi deneyeyim

Son düzenleme:
Düşünce gününü acı da olsa tecrübe etmişsin Allah bir daha acı yaşatmasın sana bebeğini sağlıkla al kucağına Sizde sperm sorunu varmıydı yanlış mı hatırlıyorum.?
Eşim hiç sperm vermedi canım ama ben de amh düşüklüğü vardı. Eşimle ayrı şehirlerde olduğumuz için birlikte bir tedavi yoluna giremedik.

Ohh ne güzel düşünceler bunlar canım ya ne güzel pozitifsin Nazar değmesin ikiz ikiz gelsinler hadi İnşaAllah

Uc arkadaşım bir akrabam in hamile haberini aldım bugün bünyeme ağır geldi bir günde dört gebelik haberi..
Ben de bu aralar çok hamile haberi aldım 2 kuzen 3 yakın arkadaş, daha liseden üniversiteden tanıyıp pek görüşmediğimiz ama instagramdan falan gördüklerim var allah herkese sağlıklı hamilelik doğum nasip etsin inşallah bize de Güzel gözle bakıp güzel niyet geçiriyorum içimden

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…