Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
bence yaşa hiç takılmayın arkadaşımın teyzesi 50 yaşında hamile kaldı, yeni doğum yaptı; maşallah nur topu gibi bir oğlu var suanda :))

Rabbim ol deyince oluyor.. Allah hayırlı, sağlıklı evlatlar nasip etsin tüm anne olmak isteyenlere..

Benim için şimdiye kadar iki tarafta da bir sorun yok, denemeye devam edin demişlerdi.. Son zamanlarda ben çok stres yaptım, hormonlarım biraz sapıttı.. Ben de adet olmayı bekliyorum bu ay, sonrasında ilaçlı yumurta takibine başlayacağım inşallah..

Çok teşekkür ederim. İnşallah sizlere de en kısa sürede hayırlısıyla gelsin kuzucuk Buradaki herkes hep dualarımda..

Katıldım canım ama cuma regl im devam nasıl okuyacağım

Kızlar bu grupta tecrübeli arkadaşlarımız çoook size bir danışayım Öncelikle çizgiyi görüp “acil bakın sizce hamile miyim” deyip sinirlerinizi bozmak istemiyorum evet ben de çizgi görüyorum, ilk 5-6 dakikada bu fotoyu çektim. Ama o kadar silikti ki, rengiyle epey oynadım. Rengiyle oynayınca da, acaba çizgi yok mu, bu testin kendi çizgisi mi, kesin ben oynadım diye böyle göründü diye düşündüm. Bata 4 gün var (1 Şubat). Nedensen 4 gün kala eğer varsa daha koyu çıkmalıydı diye düşündüm. Açıkçası ümidim de kalmadı. Siz ne dersiniz?

Eklentiler

• 84B9586E-3DB8-4C9C-9F60-BDC81C094CA7.jpeg
    37,5 KB · Görüntüleme: 68
canım 4 gün kala silik çıkması çok normal, bence hemen kan testi vermelisin :)

Yumurtlamadan sonra hâlâ devam eden akıntının sebebi nedir? Bilen var mı, başına gelen ya da? Böyle şeyler kafamı karıştırıyor ama ya. Gebelik de olmuyor.

orjinal halini de atar mısın :)

var sende bişileeer :) kaç aydır istiyordun sen ?
Canım geçen sene Nisan ayında bir kimyasal gebelik yaşadım. Ondan sonra 2-3 ay kadar korunduk, sanırım 7 ay falan oldu korunmayı bırakalı, inan ayları saymayı bıraktım başka da gebelik oluşmadı hiç o zamandan beri bu arada belirti de 0 yani hiç yok.

kızlar merhaba çok morali bozuk eşimin böyle sorunu olan varmıydı bakabilir misiniz?doktor hareket zayıf ve morfoloji sınırda demiş proxceed plus kullan 3 ay demiş kullanan varmı
Bizimde morfoloji %1 ileri hareketli yüzde 0 di sayı 8 milyondu proxeed plus 2 ay sabah akşam aldık. Sonuç morfoloji ve ileri hareketli sayı değişmedi sayı 100 milyona çıktı tüp bebeğe gittik şuan transfer için bekliyoruz. Umarım size faydalı olur

Okuyacağımız Meryem suresini Allahım vesile eylesin inşallah, Niyetimizi Allahım Kabul Etsin

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…