Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Aynen canım benim doktor da aynı şeyleri söyledi... bakalım inşallah gerek kalmadan gelir bebişler :)
hormon testi içinse git canım ama tedavi başlamak içinse onu bilemedim 3. gün muayne olup klomene mi başlıcaz demişti ? eğer öyleyse git muayneni ol doktor yazsın ilacı takibe kendi doktorunda devam edersin ya da yarın gitsen ?

sadece hormon testi uaptır canım diğer doktor takip ediuo siz istem yapar mısınız de , muayne sonra kendi doktorına olursun ben öyle yapmştım

sadece hormon testi uaptır canım diğer doktor takip ediuo siz istem yapar mısınız de , muayne sonra kendi doktorına olursun ben öyle yapmştım
durmadanda gıdemem doktora iş yeri izin vermıyo . ya bu gıtcegım doktorda hormon testı yaptı bıdakı reglının ucuncu gunu gel muane edıp tedavıye baslarız dedı. ne yapcaktı blmıyorum klomen felansa belkı bu doktorda verırde blmıorm kafam sulandı

Bende vardım ama

yarınmı gitsem acaba smdı hastalandım yarın sabahmı gitsem? klomen felan demedi sadece ucuncu gunu gel muane edıp tedavıye baslarız demsıtı

yarınmı gitsem acaba smdı hastalandım yarın sabahmı gitsem? klomen felan demedi sadece ucuncu gunu gel muane edıp tedavıye baslarız demsıtı
evet git siz cumartesi olmucağınız için bugün geldim de sıkıntı yok ben bu ay cumartesiye 1. günüm denk geliyordu o gün gittim doktor gel sıkıntı yok dedi

evet git siz cumartesi olmucağınız için bugün geldim de sıkıntı yok ben bu ay cumartesiye 1. günüm denk geliyordu o gün gittim doktor gel sıkıntı yok dedi
aynen ıkıncı gunude gıdılıyordu dogru zaten muhtemel tedavıye baslıcagı ıcın. sence klomen tarzı bsemı verır oyle dedıgıne gore

Merhabalar tatlı anne adayları( bir gün hepimiz hamile kalacağız umudumuz tam), anne olmak istiyorum, ilk gebelik 6 haftalıkken düşükle sonuçlandı. pcosluyum bu arada . bir aydır inofolic kullanıyorum . dün hormon testi yaptı doktorum prolaktin yüksek çıktı malesef . doktor dostinex verdi 2 li hap. üç gün arayla içiliyor. prolaktini düzenliyormuş, sonraki yumurtlama döneminde deneyeceğiz. 3-4 ay olmazsa yumurta çatlatma dedi doktor. tekrar düşük olur diye çok korkuyorum umarım her şey güzel gelişir. herkes hayırlı haberler verir.

Ben de aralıkta gecirdim dr um aynı seyleri soyledi ama tabiki kafama takıyorum Sanırım kafadan dusunceyi atmadan hamile kalmak zor. Allah hepimize saglıklı sıhhatli bebek sahibi olmayı nasip etsin

Gerek kalmadı artık tüp bebeğe başladık çünkü benim yumurta rezervim de düşük bekledikçe daha da düşecekti hayırlısı olsun Allah isteyen herkese nasip etsin inşallah

BEN ÇEKİLDİM CANIM AMA HERKES O İHTİMAL OLMUYOR İNŞALLAH RABBİM DOĞRU ZAMANDA NASİP EDER HEPİMİZE
Aslında doktor beni aşılamaya yönlendirmek için istemişti ama eşimin tedavisi başlayalı daha üç hafta oldu. Henüz yeterli ilerleme kaydedilmemiştir diye düşünüyorum. Aşılama için sperm sayısı yeterli değildi ilk testte

hayırlısı olsun canım inşallah çok bekletmeden gelir bebişin :)
inş aşılama felan demezde cnku ıstemıyorum bır yılı gecmeden o bır yıl doldu sanıyor ya. bı konusayım ısyerıyle ıns ızın verır.
aldım izin sabahtan gideyim bakalım
yok aşılama demez canım, önce yumurta büyütücü tedavi deniyorlar aşılama 2. aşama

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…