Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Amin amin amiiiiiiin güzel haberler alalım inşallah Allah bekleyişlerimizi hediyelendirsin

İnşallah bitanemmm binlerce kez yüzlerce kez aminnnn Rabbim mutluluktan başını döndürsün inşallah. En güzel hediyeyi layık görsün bize hep beraber sevinelim inşalllaahh

Katıldım ve bat 1 Şubat inşallah ilk haber verenlerden olurum

Henüz erken 3 ayda etki eder diyorlar ilaçlar, tabi yazarım canım.Biz henuz üroloji ye gitmedik kadın doğumcum bir vitamin önerdi birde ben İnternetten ne okuduysam.ibrahim saracoglunun kürleri falan var
Yani keçi boynuzu pekmezi havuç suyu ve o ilaç en azından 1 ayda birazcık etki yapar herhalde.. birazcık oynama yaparsa bende devam edeceğim.. ona böyle bakmaya.. bi nazlanıyor bir nazlanıyor..:))) bende omepa Q10 alıyorum..

Benim ki cok sıcak bakmıyor valla zaten testi de zor bela 2 yılda yaptirdi beni zehirleyeceksin diyor

Benim ki cok sıcak bakmıyor valla zaten testi de zor bela 2 yılda yaptirdi beni zehirleyeceksin diyor
ya aynen havuç suyunu içemedi elmayla karıştırdık... proxeedi suyla içemedi mandelin suyu sıktık.. sperm testini de cumaya veririrz dimi dedim. yok diyor ozaman kadar emrivaki yapıp götüreceğim..:)) çok paşalar ya.. biz çırpınıyoruz onalrın umrunda değil..:))çünkü annelik duygusunu bin kere yaşamak isterim bu hayatta. Allahım olmayanlara yaşatsın inşallah..

Canım proxeed'i tok mu aç mı alıyor?
Bende bazen çekemiyorum keçiler geliyor arada
Amin canım

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…