Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Ben de canım aynı zamanlarda kimyasal yaşamışız senin de 1 yıl olmuş hemen hemen rahim filmi çekildim mi? Ben hala çekilmedim
Hayır çekilmedim cnm. 1 yıl olmadı daha cnm 2 ay yumurtlama görmedim bazı sebeplerden de 2 ay korunduk o yüzden tam düzenli olmadı cnm nasıpse bundan sonra düzenli değerlendirirsek sonuç alamazsak çekilirim cnm. Ağustos ayında hormonlara baktırmıştım prolaktin yüksek çıkmıştı. Nasıp bakalım Şubat ayında güzel haberler veririz inşallah

Laparoskopi ve Histeroskopi olucam subatta. Sorunun ne oldugu çözülmeden aşılama yada tup bebek yapmamamız gerektigini soyledi doktorum. Tanisal amacli olcam bakalm ne cikacak sonuc
Iyi olur kuzum detaylı bir sekilde bakılmıs olur... insallah bir sorun cıkmaz kuzum korkacak operasyonlar degil iyi geçecek umarım ❤

benim de bata son 2 gün canlar eşime git test al dedim almayacam dedi sözde regl geçmeden test yapmayacam dedim zor dayanıyom

Görünüyor çizgi hayırlısı olsun inşallah canım

Testlerinde koyulaşma varmı canım ilkine göre

Canım süper olur alıntı yapmayı beceredim ben bilmiyorum ama katılıyorum cuma günü saat 9 da bende varım hayırlara vesile olsun inşallah

minseo beni de listeye ekleyebir misin? Bat 8 şubat
Yarın ekliyim tatlım, ne kadar süredir istiyorsun?
Laparoskopi ve Histeroskopi olucam subatta. Sorunun ne oldugu çözülmeden aşılama yada tup bebek yapmamamız gerektigini soyledi doktorum. Tanisal amacli olcam bakalm ne cikacak sonuc
Anladım canım, belki böylesi daha iyi olur kafan rahat devam edersin tedaviye inşallah hiç bir sıkıntı çıkmaz
Tatlım çok benzer durumlarımız benim de yumurtama görmediğim aylar oldu korunduğum ay oldu ama ben kendimi 1 sene oldu diye kandırıyorum
Haftaya çarşamba tekrar rahim filmi çekiliyorum kizlar korkuyorum biraz üstünden bir yıl geçti diye doktor istedi
Olsun canım çekil bi tedaviye başlıcaksan her şey net olur hem inşallah sıkıntı yoktur

Eger yeni tip cihazlarla çekileceksen hiç birsey yok vajinal muayene gibi aynı
Iste onu bilemiyorum hastsne sitesinde bilgi yok site dandik . Çekilen yeri de aradım onlar da bilgi veremedi ucu y mi c mi bilmiyoruz dediler ankara sehir hastanesinde çekildim cok rahattı ama burada ne olur bilemem inşallah cok zor olmaz ya

Ben de katılırım

Bende 3 senedir gebelik hayaliyle yaşıyorum akışına bırak derdim ama kendim yapamıyorum dua edip bekleyecegiz yapacak başka çaremiz yok pko flan varsa bi dr git istersen ilaç vereblir
Yok canım ben yanlış doktora denk geldim. İlaç tedavisi görüyorum 2 aydır. Bakalım nasip. Senin neden olmuyo peki bi problem mi var

Yok canım ben yanlış doktora denk geldim. İlaç tedavisi görüyorum 2 aydır. Bakalım nasip. Senin neden olmuyo peki bi problem mi var
Pko olablr diyip femera baslattı eşmn spermıogrm iyi bende regl düznsizlği yok troıtlr iyi progstrn iyi sebep yok son artk tüp açtrma bakcm

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…