Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
79 cıktı canım sonuc yarında, bir kez daha, kan vericem betayı takip için inşaAllah sağlıklı bir gebeliktir
Yarın erken sanki, iki gün sonra falan ver istersen.
Çift çizgiyi görünce bile tam mutlu olamıyoruz ne tuhaf dimi beta yükselmesi, kese görünümü, boş mu dolu mu, kalp atışı var mı allahım hepimize sağlıklı gebelikler versin inşallah

Bir kaç yöntem var canım. Kruger test yapan bir laboratuvarda verseniz birde yüzdeleriyle baş boyun kuyruk ayrıntılı oluyor.
aslında yaptırdığımız yer tüp bebek laboratuvarı kendi içinde yani esas onların kruger bakması gerekmez miydi acaba

Merhaba , benim eşimde de ileri hareket ve morfoloji sorunu çıktı.Aynı ilacı aldık bizde , sizin değerler nasil ? Bizim morfoloji %1

Di mi bugün ben de onu düşündüm inşallah darısı şubatın başına
Konuya yine sonradan dahil oluyorum ,dünyada dahi her yerde en çok hamilelik yaşanan tarih şubat ayıdır, en çok akrep burçları vardı inşallah belki bizde 1 senenin sonunda hamile kalırız, bazı kadınlarda korunmadan 1 sene sonra anca vücut adapte oluyormuş diye okumuştum,

Ayyy hadi inşallah ben de geçen sene şubatta kalmıştım hamile totem yapalım şubata

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…