Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Katilirim canm adetim gelmezse ise okurum
Regen_ merve Evva cikin cikin gelin yavrularım

Merhaba , benim eşimde de ileri hareket ve morfoloji sorunu çıktı.Aynı ilacı aldık bizde , sizin değerler nasil ? Bizim morfoloji %1
Selam benimde eşimin morfolojisi %1 çıktı ileri sperm sayısı 0 çıktı.. birdaha testi ne zaman yaptıracaksınız.. ilaçlar vs kürlerin etki edip etmediğini.. birde eşim günde bir içiyor, keçi boynuzu pekmezi ve akşamları havuç elma karışımı yapıyoruz.. cuma günü de teste gidelim diyoruz... sonuçları sizlerle paylaşırım..sizde lütfen bizimle paylaşın test yaptırırsanız.. hus3545

Ayyy hadi inşallah ben de geçen sene şubatta kalmıştım hamile totem yapalım şubata
Bende geçen sene şubatta öğrenmiştim ama kimyasalla sonuçlandı ama yine bu Şubat ayından umutluyum, bugün yumurtlama günümde değerlendirdik, nasıpse güzel sonuçlanır Rabbim isteyen herkese hayırlı evlat nasıp etsin inşallah

Canım katıldım.. Kanamam devam ediyor... Okuyabilirsem okuyacağım..

Ben de canım aynı zamanlarda kimyasal yaşamışız senin de 1 yıl olmuş hemen hemen rahim filmi çekildim mi? Ben hala çekilmedim

Katıldım Reglim biterse Cuma okumaya katılırım yoksa biter bitmez okurum.. Bu ay 41 gün okumaya niyetlendim zaten..

Ayyy hadi inşallah ben de geçen sene şubatta kalmıştım hamile totem yapalım şubata
Ya bak gördün mü aynı mevsimler gibi rahim de döngüye kendini hazırlıyor bahara çiçekler açıyor rabbim resmen bize mucizesini sunuyor, kuru topraktan ağaç yeşerttiği gibi boş rahimlere de bebekler yerleştiriyor şubat ayı benim için çok kıymetlidir bu bakımdan, sevdiğim herkes bu ay da doğmuş hemde değerli şahsiyetler de bu ay da doğmuştur, inşallah canım eşimin doğum günü 8 şubat ocak ayında olmasa da şubatta martta belki bu mucizeyi bende yaşarım, bizde yaşarız diyorum amin diyorumİçten samimi kalple sizde amin deyin, çok duygulu zor dönemlerden geçiyorum rabbim mahsun yüreğime su serpsin,

Henüz erken 3 ayda etki eder diyorlar ilaçlar, tabi yazarım canım.Biz henuz üroloji ye gitmedik kadın doğumcum bir vitamin önerdi birde ben İnternetten ne okuduysam.ibrahim saracoglunun kürleri falan var

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…