Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Kizlar iyi aksamlar aklima bir sey takildi. Gecen ay 30 aralik da hasta oldum. Bu ay bugun veya yarin hasta olmam lazim. Ama hamilelik varsa tahlil icin veya test icin 30 araligi mi baz almam lazim.

Canım proxeed'i tok mu aç mı alıyor?
Bende bazen çekemiyorum keçiler geliyor arada 😂😂
Amin canım 🤲🤲
Valla önceden ilk başlarda aç almasına özen gösteriyorduk ama işten gelince hemen o olmuyor yani uyduramadık.. Şimdi akşam geç saatlerde veriyorum acıkıyordur o saate kadar:)) siz özen gösteriyormusunuz..

Arkadaslar geçen ay 4 ocakta rahim filmi çekildim.. bu ay adetimin 8.günü ara ara kanamam oluyor.. RAhim filmi çektirenlerde varmı böye bi sıkıntı..

Arkadaslar geçen ay 4 ocakta rahim filmi çekildim.. bu ay adetimin 8.günü ara ara kanamam oluyor.. RAhim filmi çektirenlerde varmı böye bi sıkıntı..
Bende 14 ocakta çekildim ama bir fikrim yok bu konuyla ilgili 🙄
Bizde de aç tok nasıl denk gelirse artık ,biz günde iki kez kullanıyoruz. Çok nazlandigi için çok üstüne gidemiyorum, ben zehir olsa içicem içerim de yeter ki şifa olsun 🙏
Bende de pco var

Hayırdır canım ne ameliyatı olacaksın geçmiş olsun 🙏 olsun kalben katılman yeterli canım 🥰

Kuzum hayırdır ne ameliyatı 😟
Laparoskopi ve Histeroskopi olucam subatta. Sorunun ne oldugu çözülmeden aşılama yada tup bebek yapmamamız gerektigini soyledi doktorum. Tanisal amacli olcam bakalm ne cikacak sonuc

X