Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Düzeltmiş buna sevinmemiz lazım Canın çok yandı ama sorun giderildi belli ki..

Canım benim ,acısını bilmiyorum yaşamadım ama Allah yardımcın olsun bebek için nelere katlanıyoruz dayanıyoruz bunu da atlatacaksın bu da geçecek emin ol ağrı kesici falan yazdı mı peki doktor

Ben de bi ara içiyordum ama bıraktım bari tekrar başliyim canım reglin yoğunluğunu etkiledi mi peki
Fark edilir bi etki gözlemlemedim. Aslında içmemin bi sebebi de aile geçmişinde kalp rahatsızlığının sıklıkla görülmesi. Tedbir amaçlı içiyorum, bi zararını asla görmedim, faydası da dinçlik veriyor bana, iyi geliyor.

Aaaa çok enteresan e daha önce bunu görmemişler miydi

Canım benim ,acısını bilmiyorum yaşamadım ama Allah yardımcın olsun bebek için nelere katlanıyoruz dayanıyoruz bunu da atlatacaksın bu da geçecek emin ol ağrı kesici falan yazdı mı peki doktor
Yok canım sen normalde ne ağrı kesici kullanıyorsan onu kullan dedi, majezik yeterli dedi.
Ama hala ağrım bayağı var dik ve normal yürüyemiyorum. Kamburlaştım inşallah bu ağrılarıma değecek güzel sonuç alabilirim. Şu an Sadece bu düşünce beni rahatlatıyor.

Aynen canim degerlendirme oldu hayirlisi insallah

İnşallah canım her şey yolunda olur. Benim rezerv düşük olduğu için biraz acele edelim eğer olmazsa tüp bebek dedi çünkü
canim rezerv dusuklugunu amh testinden mi anladilar direk? baska yolu var mi onu merak ediyorum da rezervi anlamanin

canim

Canım güzelce yat dinlen.. Senin iyiliğin için yapmıştır öyle düşün.. Bu acıların sonu hep gülücükler olacak ve o zaman bu günleri unutacağız inşallah..yarına geçer bence

Canım güzelce yat dinlen.. Senin iyiliğin için yapmıştır öyle düşün.. Bu acıların sonu hep gülücükler olacak ve o zaman bu günleri unutacağız inşallah..yarına geçer bence
Mecburen yatıyorum canım zaten ayakta duramıyorum, hiç yarına geçecek bişey gibi de değil
Rahim ağzı eğriliği diye ben daha önce hiç böyle birşey duymadım. Sizler duydunuz mu?

ben biraz arastirmam da yasadigim yerde Kirklareli merkezde bu testi yapan yer yok Edirne'de vardir umarim, dusuk dedikleri zmn deger kac oluyor yasa gore mi hesaplaniyor canim
Yaşa göre falan değerlendiriyorlar. Ama 1.50 nin altında olmasını istemeyiz dedi doktor

Yaşa göre falan değerlendiriyorlar. Ama 1.50 nin altında olmasını istemeyiz dedi doktor
benim de yasim 33 canim, kac yastan snra dusuyor acaba 1.50nin altina, internette baktim cok farkli degerler var bazilari 1in altini kabul etmis anormal icin bazilar 1.50 bazilari 2 anlamadim

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…