Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
kızlar test çıktı . hcg 1,20.. boşa heves yani adetim geçmedi daha ama bu değer artmaz zaten yine olmadı
Bu değeri görüp daha sonra yükselenler olmuştu bu forumda. Hemen modunuzu düşürmeyin takipte kalın. Umarım güzel haberlerinizi alırız

Kızlar hepinize merhaba.. Benim önceki bir kaç ay öncesine kadar adetim 28 29 gündü.. 1.5 yıllık evliyim. Geçen ay ilk defa denedik bebek için. Öncesinde de 31 ağustosta rahim filmi çekildim.. Tüplerim açık ama bende yumurta rezervi azlığı var. Bu ay adetim 21 inde olması lazımdı. Ama ben bugün oldum yani 25 i... Fakat çok ağrım var karnım belim falan. Ankarada özel bir hastaneye gidiyorum. Doktor adet olunca ara dedi. Bugün gittim pazartesi gel diyo. Ama ne yapacak neye bakacak bişey demiyor. Tamam yumurta azlığı var ama 1 ay denemişim. Onda da sizler gibi ovulasyon falan yapmadım öyle takvimden bakarak.. Ben bir süre gitmeyeyim diyorun. Yumurta kalitesini arttırmak için Bıosteron diye bir ilaç vermişti. Bir de koenzim Q10 bir de folik asit.. Sizce gitmeli miyim. Yoksa bir kaç ay kendi haline mi bırakmalıyım.. Sürekli düşünüp doktora gitmek de insanı çok etkiliyor..

Belki Pazartesi günü gittiğinizde sizden hormon testleri için kan numunesi isteyebilir. Eğer daha önce yaptırmadıysanız amh, lh, e2, ve fsh için adet günlerinde test yapılabiliyor.
Ben gitmenizi tavsiye ediyorum. Umarım her şey yolunda gider

Oksopar kan sulandırıcı
iğne okuyorum hergün ve coraspin hap alıyorum. Teşekkür ederim dikkat etmeye çalışıyorum. Allaha emanet artık.

Ovu takibi yapıyom inş dediğin gibi 2 günnsonra görürüm

Geçen ay yapmıştı canım hepsini. Çok teşekkürler.. Umarım hepimizin yolunda gider..

Oksopar kan sulandırıcı

iğne okuyorum hergün ve coraspin hap alıyorum. Teşekkür ederim dikkat etmeye çalışıyorum. Allaha emanet artık.
Bende de annemde pıhtılaşma bozukluğu olduğu için gebelik olursa muhtemelen bende de iğneye başlayacaklar.. şimdi ben de gebelik olana kadar coraspin kullanıyorum. Dualarım sizinle

Bende de annemde pıhtılaşma bozukluğu olduğu için gebelik olursa muhtemelen bende de iğneye başlayacaklar.. şimdi ben de gebelik olana kadar coraspin kullanıyorum. Dualarım sizinle
Çok teşekkür ederim benim dualarım da sizinle. 2 kaybım oldu benim ama pıhtılaşma testi yapmadım önlem amaçlı başladık şuan inş herşey yolunda gider

Merhaba şeker. Adetin mevsim dönümünden de şaşmış olabilir. Git mutlaka. Adetliyken rahime bakılması ve hormon testleri yapılması daha iyi olabiliyor. O yüzden çağırmıştır. Baştan kontrollerini yapturman daha iyi olur. Umarım herşey yolundadır

Çok teşekkür ederim benim dualarım da sizinle. 2 kaybım oldu benim ama pıhtılaşma testi yapmadım önlem amaçlı başladık şuan inş herşey yolunda gider
Canım içini ferah tut inşallah artık hep yolunda gidecek her şey Darısı başımıza, çok üzülüyorum

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…