Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
benim fsh 5-6 arasinda cikiyor, normal diyip yolluyorlar son 3-4 aydir farkli 3-4 doktor da ayni tavirdalardi galiba ozele gtmk lazim

Ebeveynler sürekli iş sürekli iş.. Bakıcı için elimiz ayağımız diyo. Bakmayacaksan doğurma yaa

Evet ya. Her şeyini bakıcısı yapıyormuş. Banyosu yaptırıp giydirmesi yemeğini herşeyi o yapıyorsa ee sana ne kaldı. Senin yerine o doğursaydı ozaman zahmet etmeseydi. İzlemiyordum ben bu diziyi bugün izleyeyim dedim karşıma çıkana bak bebiş için kendimizi paralarken

benim fsh 5-6 arasinda cikiyor, normal diyip yolluyorlar son 3-4 aydir farkli 3-4 doktor da ayni tavirdalardi galiba ozele gtmk lazim
Canım belki de öyledir.. Kendi kendini üzme hiç boş yere.. Biz kadınlar yapı olarak çok takıyoruz bazı şeyleri. Eşim bile dedi bugün farkında olmadığımı mı düşünüyorsun. Ben hissediyorum her şeyi taktığını diyo. Böyle takarsan zaten olmaz falan. Evet ben de bilmiyorum ama beceremiyorum. İnşallah bu ay biraz daha sakin kalabilirim.

yumurtanin kalitesini olcen bisi var mi acaba canim ne cok tecrubeli ve bilgilisin sen biliosundur bi yolunu kesin ☺
Kuzum doktorlar görüntüsünden falan anlıyor sanırım ben de okuduklarım dan biliyorum aslında yaşadığım için değil

Canım eşinle aranızın düzelmesine çok sevindim :) ben kaset testleri çok yorumlayamıyorum çizginin yarısı silik yarısı koyu gibi pik mi değil mi tam anlayamıyorum
Evet gerçekten bende anlayamıyorum en çokta o yüzden yapmak istemedim şu inovitadan alamadım bir türlü ona iyi diyor herkes, internette de satılıyor ordan alıp memnun kalan var mıı acaba

Alişan da oğlunun bakıcısına oğlunun doğumgünün de tektaş hediye almış her bakımını onlar yapıyor anne babaya sevme kısmı düşüyor işte

Malesef canım görmemişler, rahim ağzı hafif yan dönmüş dedi, spermleri içine alamayacak kadar yan acaba bu durum rahim filminde gözükmüyor Mu?

O nasıl oluyormuş ya çok şaşırdım. Ozaman ondanmı hamile kalamıyordun

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…