Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Canım coraspini bilinen bi sıkıntısı olmayan insanlar da kullanabilir mi sağlık açısından
Kan sulandırıcı olduğu için dolaşımı kolaylaştırıyor, kalbi çok yormuyo diye biliyorum. Ben içtiğimde bana dinçlik veriyor. Ben geçen yıl Almanya’dan almıştım (bayer fabrikası orda olduğu için yerinden alıyım dedim ) her gün içiyordum aslında ama düşükten sonra testler yapılacağı için sonuçları etkilememesi adına ara verdim. Doktora sorduktan sonra tekrar başlamayı düşünüyorum.

Merhabalar canım bende Ankara'dayım hangi doktora gidiyorsun

Ben de bi ara içiyordum ama bıraktım bari tekrar başliyim canım reglin yoğunluğunu etkiledi mi peki

Yok hemen öyle düşünmemek lazım kuzu. Ben kendi kafama göre alıp bi halt etmiştim adetimi söktürsün diye. Adet olunca hastanelik olmuştum. Dr çok fena kızmıştı
Ben de kimyasaldan sonra ki regl lerimde perişan olmuştum paçalarımdan aktı hatta eşime hastaneye gidelim demiştim

Medical Park canım. Neslihan yerebasmaz.. Senin var mı gittiğin bir yer. Ailem Tekirdağda bir kaç güne oraya gideceğim. Orda da bir gideyim diyorum. Hiç başka birinden fikir almadım çünkü.
Yok canım ben daha yeni başladım sayılır denemelere önce bir devlet hastanesine gidip muayenw oldum olmazsa bir sene sonra gideceğim inşallah gerek kalmaz

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…