Gebeliğe Hazırlık Anne Olmak İsteyenler 👩‍👧‍👦🙏

Gebe kalmayı planladığımızda yapmamız gereken hazırlıklar.

Erken hamilelik belirtileriniz ne zaman başladı?

• Ankete Katılan
    492
Mecburen yatıyorum canım zaten ayakta duramıyorum, hiç yarına geçecek bişey gibi de değil
Rahim ağzı eğriliği diye ben daha önce hiç böyle birşey duymadım. Sizler duydunuz mu?
Benim rahim hafif geriye doğru, ağzı da öyle oluyormuş, ama bana bir zararı olmadığını söylemişti

Ilk kez duyuyorum boyle bisey, neler var. Insallah tutar o zaman bu ay. Aslinda iyi bisey belkide sadece bu sebebten olmadi o kadar zaman

Benim rahim hafif geriye doğru, ağzı da öyle oluyormuş, ama bana bir zararı olmadığını söylemişti
Bilmiyorum ki canım bende bugün aşılama yaparken öğrendim. İlk enjekte etti sperm ilerlemedi dedi, rahim ağzını düzeltmem lazım dedi eline başka bir alet aldı hafif yan duruyor dedi ve çok canım yandı. Ama bak şimdi negüzel hepsi ilerledi dedi
Ve en son ben çıkacağımda , büyük ihtimal Sorununuz buydu demekki normal şartlarda spermler tüplere ilerlemiyordu dedi.
Siz aşılma yaptınız mı?

Ilk kez duyuyorum boyle bisey, neler var. Insallah tutar o zaman bu ay. Aslinda iyi bisey belkide sadece bu sebebten olmadi o kadar zaman
Evet canım benimde tek temennim bu. Acısını ben çektim ama Sizlerde öğrenmiş oldunuz.
Bu platform gerçekten düzgün kullanıldığında çok yararlı.

benim de yasim 33 canim, kac yastan snra dusuyor acaba 1.50nin altina, internette baktim cok farkli degerler var bazilari 1in altini kabul etmis anormal icin bazilar 1.50 bazilari 2 anlamadim
Canım ben bi tüp bebek doktorunun konuşmasını dinlemiştim amh a çok takılıyor hastalar bizim için önemli olan yumurtanın kalitesi diyordu

Hayır şimdiye kadar yapmadık, 2 kere doğal yolla gebe kalmıştım

Canım azalması sorun evet ama 1 tane sağlıklı yumurtaya ihtiyacımız var öyle düşün..
evet canim ama benim de kafama takiliyor, en kisa surede gidip yaptiracagim ne kdr sonuctan korksam da, canim seni cok tuttum ama son bisi bu amh testi adet doneminin 3.gunu bakilan fsh ile uyumlu bi test mi? yani amh'i dusuk cikanin fsh'i yuksek mi oluyor veya fsh'i yuksek olan amh'i dusuk gibi diyebilir miyiz? bu doktorlar fsh normal diyip amh'e gerek yok diyorlar da hepsi tutarli sekilde, gercekten haklilar mi onu merak ediyorum

Hayır şimdiye kadar yapmadık, 2 kere doğal yolla gebe kalmıştım
Evet bir gebeliğini hatırlıyorum azzenin açtığı gebelik sayfasından.
E seninde çok oluyor, bence ilerleyen aylarda eğer olmazsa bi aşılama yaptır bi dene, inşallah aşılama denemeden sağlıkla gebeliğin oluşur tabii o ayrı

Ovu takibi yapıyom inş dediğin gibi 2 günnsonra görürüm PCO seti ne canım bnde pcoyum

Insallah canım inşallah gerek kalmaz

evet canım aspir keten tohumu elma sirkesi ve çörek yapı pko seti

bunlqra ek hayıt suyu da canım gebelik seti. ben prolaktin yüksekliğim olduğu için hayıt kullanmıyorum kuzu
Amanin dur bunları bi deneyeyim zaten çörek otu yağı astımım için hergün sütüme ekleyip içiyorum . bunları karıştırmadan mı kullanıyoruz kuzu

Bu siteyi kullanmak için çerezler gereklidir. Siteyi kullanmaya devam etmek için onları kabul etmelisiniz. Daha Fazlasını Öğren.…