Anne olmak hayal mi

oh ne güzel kıymetini bil bugünlerin elin sıcak sudan soğuk suya değmiyor.ye iç keyfine bak yerinde olmak için can atıyorum valla😃

bulgur çorbasının tarifini yazayım mı çok beğendim ben

yaz değişiklik olur sever eşim öyle çorbaları

bu sefer banaDA EŞİM BAKAÇAK YEMEK EĞİTİMLERİNE BAŞLADIKKK
AMA BENİ SİNİR EDİYOR EVİ SÜPÜRMEK 5 DAKİKA OLUR MU YA
YEMEKDE Bİ KERE ŞEHRİYE YAPAYIM DEMİŞ
AMA PRİNÇ KOYMUŞŞŞŞ
BU ADAMIN ELİNE KALDIM DÜŞÜNÜNNNN

:))) canım boşver yapsında idare edeceğiz artık..
bizdede eşim ben demediğim sürece kendinden extra birşey asla yapmıyor.. yere düşen ufak birşeyler oluyor yanından kaç kez geçiyor eğilip almıyor..

oh ne güzel kıymetini bil bugünlerin elin sıcak sudan soğuk suya değmiyor.ye iç keyfine bak yerinde olmak için can atıyorum valla😃

bulgur çorbasının tarifini yazayım mı çok beğendim ben

canımm az kaldı sanada inşallah tez zamanda o günler gelecek..:))

yaz değişiklik olur sever eşim öyle çorbaları

soğanı ince doğrayıp yeşil biber falan kavuruyoruz.domatesleri bir iki tane rendeleyip katıyoruz.sonra bir yada yarım su bardağı ince bulguru katıp suyunu falan ayarlayıp,tuzunu katıp iyice pişiriyoruz.en sonda üzerine kıyılmış dere otu atıyoruz.

:))) canım boşver yapsında idare edeceğiz artık..
bizdede eşim ben demediğim sürece kendinden extra birşey asla yapmıyor.. yere düşen ufak birşeyler oluyor yanından kaç kez geçiyor eğilip almıyor..

evet haklısın idare edeceğiz aynen benim eşimde aslında güzel temizlik yapar ama baştan savma yapıyor önemsemiyor
zaten temizlik umrumda degil ki 9 ay da pasklı desinlerrrr bugüne kadar temiz oldum ne oldu

Son düzenleme:
soğanı ince doğrayıp yeşil biber falan kavuruyoruz.domatesleri bir iki tane rendeleyip katıyoruz.sonra bir yada yarım su bardağı ince bulguru katıp suyunu falan ayarlayıp,tuzunu katıp iyice pişiriyoruz.en sonda üzerine kıyılmış dere otu atıyoruz.

hım kolaymış akşam gelince yapayım o zaman pratik nede olsa sen evdemisin canım tv bakıyorum demişsin

kızlar nasılsınız?
ben ameliyat oldum çok şükür laparaskopi, sağ tüp alındı:KK43: nasipse haftaya kontrolüm var....

evet haklısın idare edeceğiz aynen benim eşimde aslında güzel temizlik yapar ama baştan savma yapıyor önemsemiyor
zaten temizlik umrumda degil ki 9 ay da pasklı desinlerrrr bugüne kadar temiz oldum ne oldu

aynen öyle canımm.. biraz pasaklı olalım ama gelecekte bebeklerimiz yanımızda olsun:)

Başlığı görünce yazmak istedim belki umut olur hikayem sizlere... Ben 2 kez aşılama 5 kez tüp bebek yaptırmış her seferinde de negatif sonuç almış biriyim. Hiç birinde hamile kalamadım, düşünün artık kimyasal gebeliğe Allah korusun ama düşükle sonuçlanan bir gebeliğe bile razıydım. Niye olmuyor niye tutunmuyordu embiryolar hep bu soruyu sordum her önüme gelene, aklınıza gelebilecek her türlü testi yaptırdım, bütün tüp bebek merkezlerine tanınmış tüm doktorlara e-mail attıp sorunun ne olduğunu araştırdım. Ama her seferinde ellerim bomboştu, yıkıldım yerlerde süründüm ağlamaktan, maddi manevi çöktük. Son tedaviden önce eşimle karar aldık bu son tedavimiz olacaktı olmazsa kuruma başvurup evlat edinecektik. Tabiki yine olmadı hemen o ay kurumdan randevu aldık ama gitmemize gerek kalmadı yıllarca tedavilerle gelmeyen bebeğim o ay kendiliğinden gelmişti. Şimdi karşımda uyuyor 45 günlük oldu, hala inanamıyorum anne olduğuma. Şu an tek inandığım gerçek şu herşey zamanını bekliyor biz ne kadar kendimizi parçalarsak parçalayalım bir saniye bile öne alamıyoruz. O nedenle lütfen inancınızı kaybetmeyin imkanlarınız dahilinde sonuna kadar uğraşın. Sorularınız olursa yardımcı olmaya çalışırım malum tedaviler konusunda malesef tecrübeliyim,Rabbim en kısa zamanda sizlerede yaşatsın anneliği,sevgilerle...

kızlar nasılsınız?
ben ameliyat oldum çok şükür laparaskopi, sağ tüp alındı:KK43: nasipse haftaya kontrolüm var....
geçmiş olsun bacım ağrı sızı varmı?

:)) bende çok izliyorum
başladı ve bitti.. şimdide evim şahaneye bakacaktım bugün yok yas durumundan ötürü normal olarak..

bende sonuna yetişebildim esas yemekleri yaparken izlemek hoşuma gidiyor ama.çıkmış evim şahane yakaladım 😃

X